materiály

Elegantní matné hrany Ostermann

Materialy_Ostermann
Ve firmě Ostermann jsou žádané nábytkové hrany s matným povrchem k dostání v široké rozmanitosti přímo ze skladu. Tady na obrázku výběr extrémně matných trendových hran v odstínech šedé barvy. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Matné povrchy jsou ve výrobě nábytku setrvalým trendem. Aby truhláři/stolaři mohli ze super matných a extrémně matných dřevotřískových desek vyrobit elegantní nábytek, nabízí Ostermann široký sortiment prvotřídních hran. Jak bohatá je rozmanitost v této oblasti, lze zjistit pohledem na barevné spektrum u trendové šedé barvy.

Stejně tak jako u povrchů s vysokým leskem záleží i v oblasti super matných a extrémně matných hran na obzvlášť dobré kombinaci v otázce barvy a stupně lesku. Koneckonců deska a hrana by měly na hotovém nábytku vypadat jako z jednoho odlitku. Aby měli řemeslníci při výběru barevného odstínu co největší prostor k realizaci, nabízí Ostermann ke všem běžným matným povrchům vhodné hrany té nejvyšší kvality a odesílá je již v nejmenším množství od délky 1 metru.

Příklad: Šedá
Povrch bez lesku nechává šedou barvu velmi elegantně vyniknout a propůjčuje této nikterak nápadné barvě neobyčejný půvab a exkluzivitu. Ovšem není šedá jako šedá. V klasické barevné škále RAL najdeme bezmála 40 různých odstínů šedé. Tato rozmanitost odstínů se pochopitelně odráží i u povrchů desek, a tím i v sortimentu Ostermann. Podle stupně lesku nábytkové desky je ve firmě Ostermann k dostání více než 40 různých šedých hran s povrchem excelentní mat (stupeň lesku menší než 3), resp. super mat (stupeň lesku menší než 7). Přehled všech odstínů šedé barvy najdou truhláři/stolaři také po zadání výrazu „#Highlights03“ do vyhledávacího řádku na stránce www.ostermann.eu.

Jak najít vhodnou hranu?
Pro firmu Ostermann je typická neobyčejná rozmanitost a perfektní servis pro řemeslníky. Najít hranu k desce je tady celkem jednoduché, neboť odborníci na hrany všem nábytkovým hranám v e-shopu firmy již přiřadili hrany, které dokonale ladí. Po zadání čísla desky nebo názvu desky do vyhledávacího řádku na úvodní stránce se automaticky zobrazí celý název hledané desky. Pod ním se rozbalí hrany, které Ostermann doporučuje jako ty, které s danou deskou dobře ladí. Pokud jsou zapotřebí jiné nežli standardní šířky, specialista na hrany nařeže hrany v libovolné požadované šířce. Kromě toho jsou všechny hrany k dostání též s vrstvou tavného lepidla nebo s individuální funkční vrstvou pro bezespárové technologie. V případě dotazů ohledně výběru či zpracování jsou vysoce kvalifikovaní zaměstnanci firmy připraveni poskytnout své rady.

Rychle objednáno – rychle dodáno
Díky svému známému rychlému servisu dodávek skladového zboží dodává Ostermann nábytkové hrany v libovolné délce od 1 metru a v libovolné šířce do 100 mm. Největší sortiment hran v Evropě obsahuje více než 12 000 hran k povrchům od více než 100 dodavatelů desek. Stále držíme krok s dobou: vhodné hrany k aktuálním trendům nábytku!

OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina