materiály

Nové kovania spoločnosti Blum – správne riešenie pre každý projekt nábytku

Blum_NaB22
Novinky v ponuke firmy Blum – výsuvy MERIVOBOX a LEGRABOX. Foto: archív Blum
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Firma Blum pozýva zákazníkov a obchodných partnerov vyskúšať novinky aj ďalšie výrobky do svojho výstavného stánku v hale M4 na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre od 27. apríla do 1. mája 2022.

MERIVOBOX – flexibilná platforma

MERIVOBOX spoločnosti Blum je nový koncept pre zákazníkov, umožňujúci variabilitu pri návrhu kovových zásuviek. Zásuvkový systém koncipovaný ako platforma umožňuje množstvo rôznych variantov bokov – s relingom, so zasúvacím prvkom BOXCOVER alebo kovovým bokom BOXCAP. Bez ohľadu na zvolený variant zostáva postup spracovania jednoduchý, nastavenie a montáž sú vždy rovnaké. Vďaka charakteristickému vzhľadu s priamymi líniami a jedinečnému dizajnovému výrazu si MERIVOBOX nemožno s ničím pomýliť a úplne novo vyvinutý systém vedení, zásluhou inovatívnemu tvaru L, zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť. Ešte nikdy nebolo také jednoduché ponúkať rozmanitosť.

Blum_NaB22

MERIVOBOX – pre vysokú flexibilitu a mimoriadnu stabilitu

LEGRABOX – pre individuálny dizajn

Vďaka elegantným, úzkym bokom a množstvu možností dizajnu je LEGRABOX určený predovšetkým výrobcom s najvyššími požiadavkami na dizajn. Pre LEGRABOX pure s kovovými uzavretými bokmi a LEGRABOX free s prispôsobiteľným zasúvacím prvkom zo skla, dreva či dokonca kože, ponúkame dva rôzne varianty – klasický a zdržanlivý alebo efektný a charakterovo bohatý. Individuálne logá zákazníkov môžu byť umiestnené viditeľne na brendingovom prvku. Vysokokvalitná technika zásuvkového systému spája elegantný dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pohybu. Pod heslom myLEGRABOX dokáže spoločnosť Blum splniť aj tie najvyššie budúce požiadavky na dizajn s individuálnymi bokmi.

Blum_NaB22

myLEGRABOX – ponúkame vám vhodné dizajnové riešenie

Ďalšie nápady na Blum Inspirations

Tipy a triky pre viac úložného priestoru a funkčnosti v kuchyni, ako aj inšpiratívne nápady na nábytok pre všetky obytné priestory – to všetko ponúka www.blum-inspirations.com. Spoločnosť Blum pravidelne prináša na online platforme nové nápady na nábytok a ukazuje, ako sa dajú originálne koncepty bývania realizovať použitím kvalitných kovaní. Či už ide o lepšie využitie úložného priestoru v kuchyni, zlepšenie ergonómie alebo to, čo treba zohľadniť pri projektovaní a rekonštrukcii. Blum Inspirations ponúka kreatívne nápady pre obytné priestory každej veľkosti a riešenia pre každý obytný priestor.

Blum_NaB22

Blum Inspirations ukazuje kreatívne nápady na nábytok a ergonomické riešenia skriniek

Blum-Logo

Kontakty:

Julius Blum GmbH
Zastúpenie pre Slovensko
Tuhovská 29
831 06 Bratislava
tel.: 0905 997 977
e-mail: info.sk@blum.com
www.blum.com

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina