aktuality

WOOD Camp semináře se těší velké oblibě

Projektování dřevostaveb v systému BIM
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Velice nás těší, že se můžeme prostřednictvím online platformy setkávat se zájemci z řad architektů, projektantů a stavebních dozorů, ale také studentů na pravidelných seminářích v úspěšném projektu, kterým WOOD Camp bezesporu je. Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE

26. 10. 2021 jsme se zaměřili na problematiku Dřevostaveb z pohledu energetického návrhu. Tématem nás provedly Marie Bártová a Ing. Marcela Kubů. Záznam z tohoto semináře najdete na našem Youtube kanálu.

Tématem následujícího online semináře je Projektování dřevostaveb v systému BIM. Ten proběhne již 16. 11. 2021 od 15:00 a je zdarma.

Na semináři se dozvíte základní informace o tom, co znamená systém BIM, jakým způsobem je využíván v rámci specializovaného softwaru pro dřevostavby SEMA a nebude chybět ani ukázka efektivity konstruování dřevostaveb ve 3D a systému BIM.

REGISTROVAT SE

Vždy v úterý od 15:00 hodin proběhne přednáška s následnou možností diskuze. WOOD camp probíhá na platformě Google Meet a je třeba se registrovat na každý seminář zvlášť. Záznamy proběhlých seminářů najdete na YouTube kanále ADMD – Dřevostavby kvalitně.

Projekt WOOD camp pro Vás organizuje ADMD. Budujeme komunitu profesionálů, kteří se chtějí vzdělávat a navrhovat kvalitní dřevostavby.

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Chceme, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí.

Navštivte náš web, nebo profil na sociálních sítích Facebook, Youtube či LinkedIn.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina