aktuality

Revoluce ve vaší truhlárně aneb Ligna Bohemia po šestnácté!

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Veletrh Ligna Bohemia opět otevírá své brány návštěvníkům, které zajímá vývoj a novinky na poli dřevobráběcích strojů, nářadí, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl. Začátek veletrhu je ve čtvrtek 14. února a potrvá do soboty 16. února 2019.

Během třech výstavních dnů budou moci profesionální truhláři, řemeslníci i kutilové vyzkoušet nové stroje a zařízení pro svou dílnu, nakoupit nářadí a nástroje za velmi výhodné ceny. Významné firmy působící na českém trhu v oboru dřevoobrábění  představí CNC stroje, lisy, sušárny, formátovací pily, brusky a olepovačky. Výstava je velkým přínosem pro ty, kdo pracují se dřevem, neboť mohou vyzkoušet značkové nářadí, vrtačky, pily, odsávačky prachu, kompresory a další nástroje, poradit se s odborníky a zakoupit nejkvalitnější nářadí pro svou dílnu.  

Expozice pro vás připravili tito vystavovatelé: ACword, spol. s r.o., Adamik Company, s.r.o., BG TECHNIK CS, a.s., BENET Trading, spol. s r.o., Dobré stroje s.r.o., EPIMEX, s.r.o., FELDER GROUP CZ s.r.o., FESTOOL, Česká Lípa, CZ, HOUFEK a.s., KARNED TOOLS, s.r.o., MAFELL A.G., Mynář Jiří – Strojírenská výroba – MINIPROF, NAREX Bystřice, s.r.o., NEXNET, a.s., OPP Polička, PANAS spol. s r.o., Pilana Market, s.r.o., PILART s.r.o., RH+ Jaromír Horský, PETROJET TRADE s.r.o., SANAP Kostelec s.r.o., STARON, STM, s.r.o., Šimek proficentrum, s.r.o., TERRAPOLIS, s.r.o., Tomáš Láska – LISY FALACH, TUkas a.s.- TTComplex, Vohradský Karel – REAL, WORKBENCH a další.

Výstava je otevřena vždy od 9 do 17 hodin. Takže, milí truhláři, než spustíte novou olepovačku, přijďte si pro pár praktických rad na Lignu Bohemii, k odborníkům, kteří řemeslu rozumí!  Více na www.vll.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina