aktuality

Expertní kurz navrhování pasivních a nulových domů

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Centrum pasivního domu (CPD) pořádá komplexní desetidenní kurz pro projektanty věnovaný přípravě a navrhování staveb v souladu s EPBD, výkonu autorského dozoru a průkazům energetické náročnosti budov.

V tomto kurzu získáte podrobné a komplexní informace, které jsou nezbytné pro návrh budov s téměř nulovou potřebou energie. Lektoři se zaměří především na praktické poznatky včetně všech souvislostí a vztahů mezi jednotlivými opatřeními. Kurz je postaven na ověřených zkušenostech z praxe s provázáním na platné stavební a energetické předpisy i české technické normy a je tvořen kombinací přednášek a praktických cvičení.

Uchazeči získají osvědčení o absolvování kurzu autorizované Centrem pasivního domu. V ceně kurzu jsou také vzdělávací skripta v rozsahu cca 1700 stran, občerstvení v rámci coffee breaků a výpočtový program PHPP 8.5 CZ pro navrhování pasivních domů.

Kurzy jsou rozdělené do dvou pětidenních částí. Termíny prvního kurzu jsou 18. – 22.2. a 4. – 8.3. a koná se v Praze. Druhý kurz se bude konat na podzim v Brně, a to opět ve dvou termínech: 4. – 8.11. a 18. – 22.11.

Podrobné informace jsou uvedeny ZDE.

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina