materiály

Supermatný odstín Tin Plate do interiéru

Renolit
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Přesná předpověď budoucích designových trendů má zásadní vliv na úspěch výrobků na trhu. Proto společnost RENOLIT nabízí každý rok službu barevného a designového trendu Colour Road. Úzce spolupracuje s barevnými designéry po celém světě, díky čemuž mohou trendoví specialisté značky RENOLIT určit nejdůležitější budoucí barevné variace pro všechny aplikační oblasti. Díky Colour Road mohou být zákazníci firmy RENOLIT o krok napřed před aktuálními designovými trendy. A nejsou to jen samotné fólie, ale doporučení nejvhodnějších barevných kombinací, které v interiéru nejlépe vyniknou. Designéři a výrobci nábytku mají tak k dispozici množství nových podnětů. Jedním z nových odstínů, jenž je výsledkem práce expertního týmu, a který čerpal inspiraci ve zpracovaném kovovém plechu, je supermatný odstín Tin Plate Supermatt.

Design fólie Tin Plate Supermatt byl inspirován průmyslem. Je ztělesněním moderní estetiky a zároveň jednoduchosti. Jeho kovové kořeny utvářejí vitální, organický i klasický vzhled, který volně osciluje od nástrojů na ruční obrábění až k současnému módnímu vzhledu. Matný povrch vytváří zřetelnou hloubku s perspektivním výrazem. Může se použít od městského až po venkovské prostředí, naznačující vnitřní chod stroje, nebo patinu zralého povrchu. “Nálada města“ zachycená v jeho barvě určuje moderní hranici, zahrnující sílu tyčících se budov a chladnou šeď mraků na nebi. Ale jeho zjevná jednoduchost ukrývá designovou dualitu – stejně, jako vypadá městsky chladná, může být i rustikální a neformální, připomínající ručně vyrobené náhradní díly, architektonické prvky a bezstarostný život. Pro interiéry se jedná o odstín, z něhož všechny další odstíny vycházejí. Poskytuje základ, který prochází uvolněně styly a časovými obdobími. Od nábytku přes textil až po natřené povrchy se jedná o klidnou barvu, která je vždy svěží a odpovídající. Móda se často vrací k šedé a současnost není výjimkou, protože tento odstín přitahuje zrak v klasické či jednoduché podobě základního prvku šatníku. Bude vypadat jako tekutina na hladkých tkaninách, třpytit se na kovových šupinkách a v kombinaci s jinými materiály a barvami je výrazná. Rafinovanost barvy spočívá v tom, že se dá snadno kombinovat s pastelovými i veselými barvami, jimž přidává hodnotný význam. Vytváří svěží vzhled s šumivě bílou a vyrovnává syté odstíny. Je silná a nezávislá i samostatně, když nabízí odstín a povrch, který ladí s jakýmkoli podkladem.

Skupina RENOLIT je mezinárodní specialista na výrobu vysoce kvalitních folií, desek a dalších plastových produktů. S více než 30 zastoupeními ve více než 20 zemích a s obratem jedné miliardy euro v roce 2017 patří k absolutní světové špičce.

Kontakt:

RENOLIT Tábor s.r.o.
Farského 888/15
CZ – 390 02 Tábor
e-mail: tabor@renolit.com
www.renolit.com

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina