archív aktualít rok 2015

AČN zahájila příjem přihlášek na ocenění NÁBYTEK ROKU 2016

ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo NR2016Ve čtvrtek 1.10. 2015 se v 10:00 hodin dopoledne otevřely brány pražského výstaviště PVA EXPO v Letňanech, kde začal 6. ročník prestižního veletrhu nábytku a interiérů FOR INTERIOR. Při této příležitosti Asociace českých nábytkářů zahájila již posedmé za sebou příjem přihlášek na celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2016, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které mají sídlo v ČR podle platné legislativy, a to bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích.

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2016 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je od včerejšího dne (1.10.) až do 15. ledna 2016.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com.

Zdroj: Tisková konference AČN

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina