archív aktualít rok 2015

AČN zahájila příjem přihlášek na ocenění NÁBYTEK ROKU 2016

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo NR2016Ve čtvrtek 1.10. 2015 se v 10:00 hodin dopoledne otevřely brány pražského výstaviště PVA EXPO v Letňanech, kde začal 6. ročník prestižního veletrhu nábytku a interiérů FOR INTERIOR. Při této příležitosti Asociace českých nábytkářů zahájila již posedmé za sebou příjem přihlášek na celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2016, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které mají sídlo v ČR podle platné legislativy, a to bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích.

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2016 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je od včerejšího dne (1.10.) až do 15. ledna 2016.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com.

Zdroj: Tisková konference AČN

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina