archív aktualít rok 2013

Uzávěrka do Katalogu výrobců nábytku se blíží!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

KVNJak jsme podrobně informovali v DM 9/2013 a na portálu www.drevmag.com, redakce časopisu Dřevařský magazín ve spolupráci s Asociací českých nábytkářů a Cechem čalouníků a dekoratérů připravuje pro podporu a posílení marketingových aktivit českých nábytkářských firem 1. vydání Katalogu výrobců nábytku.

Katalog bude vydán nákladem min. 20 000 výtisků s dvouletou účinností na léta 2014–2015. Jeho cílem je oslovit co největší počet zákazníků, u nichž kvalita hraje při nákupu rozhodující roli, a připomenout jim, že český nábytek má na tuzemském trhu stále své místo. Bude distribuován na všech významných celostátních veletrzích i regionálních výstavách zaměřených na nábytek, bydlení a stavebnictví v ČR v průběhu celého roku 2014. Bude rovněž poskytnut významným prodejcům nábytku v ČR na jejich prodejny, a také architektům a bytovým designérům.

Elektronická podoba Katalogu bude volně dostupná na internetu.

Kompletní informace o Katalogu včetně cen a přihlášky naleznete na portálu www.drevmag.com nebo si je můžete vyžádat telefonicky na čísle 737 272 924 anebo e-mailem na cz@drevmag.com. Upozorňujeme, že uzávěrka pro příjem podkladů je 31.10.2013.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina