archív aktualít rok 2012

Randevú firiem pre dvojstranné obchodné rokovania

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Randevu_v_OstraveHospodárska komora Moravskoslezského kraja ako partner poradenskej siete pre podnikateľov Enterprise Europe Network rozširuje obchodné dvojstranné rokovania firiem na ďalšie krajiny. Aj za účasti slovenských firiem sa Business Randez-vous Ostrava 2012 uskutoční 12. októbra 2012 v Ostrave.
Vlaňajšieho randevú firiem sa zúčastnilo 113 zástupcov výrobcov, odberateľov, obchodníkov, inovačných centier a vysokých škôl z Českej republiky, Slovenska, Poľska, Nemecka. Tohtoročný program upresnia na základe prihlásených firiem. Účasť je zdarma. Záujemcovia sa musia prihlásiť najneskôr do 28.9.2012. Čím sa prihlásia skôr, bude viac času a väčšia šanca na nadviazanie kontaktných firiem. Prihláška bude ihneď prístupná na webe www.khkmsk.cz a podľa harmonogramu sa uskutočnia dvojstranné rozhovory v trvaní cca 20 min. Rozhovory môžu mať neformálny charakter počas celého randevú (8:00 – 17:00), aj po skončení dohovorených schôdzok.

Podrobnosti získate na EEN@khkmsk.cz cez kontaktné osoby Eva Šimečková a Natálie Šitavancová, tel. + 420 597 479 335 (330).

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina