archív aktualít rok 2012

Jednání šitá na míru nabízí MSV 2012

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
msv-2012_czRegionální hospodářská komora Brno ve spolupráci s partnery sítě Enterprise Network a akciovou společností Veletrhy Brno nabízí podnikatelům příležitost zapojit se do dvoudenního mezinárodního setkání s názvem KONTRAKT – KONTAKT. Akce, určená firmám nejen z oblasti strojírenství, se uskuteční při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně (MSV) ve dnech 11. a 12. září 2012.

Koncepce akce KONTRAKT – KONTAKT propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu, tzn. dvoustranných obchodních schůzek s přesným časovým harmonogramem. Českým firmám dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště, volný vstup na veletrh a především jistotu obchodních schůzek. „Dva dny jsou plně obsazeny obchodními schůzkami s předem vybranými partnery, takže jde o maximální efekt při minimálních nákladech, účast je výhodná z časového i finančního hlediska, začínajícím exportérům nabízí ověření jejich konkurenceschopnosti pro vstup na mezinárodní trh,“ sděluje hlavní výhody Petr Bajer, ředitel Regionální hospodářské komory Brno, která setkání organizuje.

Podmínkou zapojení do projektu je on-line registrace na stránce http://connect.b2b-match.com/msv. V rámci registrace stačí, aby firma vyplnila profil, popisující své aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily budou následně zveřejněny v elektronickém katalogu firem, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek.

Zdroj: HK ČR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina