materiály

Nábytkové hrany Ostermann v odstínech modré připomínající moře

Materialy_Ostermann
Tady vidíme malý výběr ABS hran v žádaných odstínech modré. Ještě víc modrých hran najdete na e-shopu Ostermann. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Modrá symbolizuje uvolnění, fantazii a závan melancholie. Poté, co firma Pantone před dvěma lety vyhlásila klasickou modrou „Colour of the Year“, dnes barva s nádechem moře patří k žádaným trendovým barvám ve výrobě nábytku. Ostermann má hrany, které ladí.

Podle studií je modrá celosvětově nejoblíbenější barvou. Evokuje dálavy nebes nebo moře. Prostor v modré barvě na nás obvykle působí uvolněným a uklidňujícím dojmem. Dostatečný důvod k tomu, aby se tato oblíbená barva mnohostranně využívala i ve výrobě nábytku. A v sortimentu firmy Ostermann pak samozřejmě najdete vhodné hrany. Neboť rozmanitost je tu veliká. Jen v rozměru 23 x 2 mm firma nabízí téměř 80 modrých variant. Po zadání „#Highlights07“ na webové stránce www.ostermann.eu Vám odborníci Ostermann představí deset vybraných hran.

Jak kombinovat modrou barvu
Alpská, Arktická, Atlantická… už samotné názvy hran probouzí chuť na další dovolenou! Šíře barev sahá od zdrženlivé modrošedé přes křiklavou chrpově modrou až po barvy moře s nádechem oceánského a petrolejového odstínu. Odstíny modré se dají zpravidla navzájem velice dobře kombinovat. I tady bychom ale měli postupovat s citem. Neboť co platí pro naše oblečení, platí též pro náš nábytek: V rámci jednoho barevného odstínu lze celkem dost experimentovat, takříkajíc si s barevným odstínem pohrát. O odstín světlejší nebo tmavší a prostor rázem dostane „šmrnc“. Kdo ladí nábytek v jednom prostoru ve výrazně odlišných odstínech modré, měl by je raději kombinovat se světlejšími dřevy nebo klasickou bílou. Tím se stane oblíbený skandinávský styl bydlení dokonalým.

Od miniperličky po excelentní matnou
Použití různých povrchů hran v rámci modré palety rozehrává elegantní hru barev. Kdo preferuje klasiku, sáhne po osvědčeném povrchu v provedení miniperlička. Pokud má být nábytek v ultra­moderním designu, volí se povrch v provedení excelentní mat. Mezi nimi existují povrchy v celé řadě stupňů provedení, jako je decentní struktura veluru či hedvábně matná mikrostruktura.

Všechny hrany skladem
Ostermann dodává ABS hrany ve standardních rozměrech 23, 33, 43 a 100 x 1, resp. 2 mm již od délky jednoho metru. Kromě toho jsou na přání k dispozici navíc v jakékoli žádané šířce do 100 mm. Žádný problém nejsou ani úpravy jako nanesení vrstvy tavného lepidla, osazení narážecím profilem nebo nanesení funkční vrstvy pro moderní bezespárové technologie. Objednávky, které nám dorazí do 16 hodin, odesíláme ještě ten samý den.

OSTERMANN

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina