aktuality

Členské spoločnosti ZSD SR venujú návštevníkom zariadenie do bytu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Jubilejný 30. ročník veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre mal byť v marci 2020, no pre pandémiu sa nepodarilo nájsť bezpečný termín. Veľtrh sa bude konať od 27. apríla do 1. mája 2022 na Národnom výstavisku v Nitre. Spojený je s výstavou Gardénia. Expozície nábytku, interiérov, bytového zariadenia, doplnkov, dizajnu a komponentov pre výrobu nábytku budú umiestnené v pavilónoch M1, M2, M3, M4, M5, F, A, B. Prihlásených je vyše 200 vystavovateľov.

Spolu s veľtrhovým dianím pripravuje oslavu 25. výročia založenia Zväz spracovateľov dreva SR, ktorý od začiatku pôsobil ako odborný garant sprievodného programu a viacerých podujatí. Spája dianie na výstavisku s anketou Drevostavba roka. Vo štvrtok 28. 4. 2022 od 13:00 sa uskutoční diskusný seriál „Slovenskí nábytkári v čase ich rozvoja po roku 1989“ v pavilóne M3 v časti Fórum dizajnu. V piatok 29. 4. 2022 o 11:00 organizuje v expozícii ZSD SR prednášku prof. Ing. Jozefa Štefka, CSc. z Technickej univerzity Zvolen „Ako funguje drevostavba“.

V rámci expozície budú prezentovať svoje aktivity odborné školy: SOŠ drevárska Zvolen, SOŠ drevárska Spišská Nová Ves a SOŠ drevárska Topoľčany. Umiestnia tu aj prezentáciu Drevárskej fakulty Technickej univerzity Zvolen.

Členské spoločnosti ZSD SR venujú do zlosovania vstupeniek hlavné ceny:

  1. D-Nábytok Lučenec – zariadenie do 2-izbového bytu
  2. We-tec s.r.o. Bratislava a Materasso Slovakia s.r.o. Oravské Veselé – manželská posteľ s roštom a matrac
  3. Molitex Krajné – polohovateľné kreslo Krebs
  4. Idea Nábytok Nitra – kreslo s taburetom
  5. twd SK, s.r.o., Banská Bystrica – praktické vybavenie Blum do kvalitných kuchynských zásuviek
  6. Domov Združenie Topoľčany – stôl a 4 stoličky do kuchyne

Veľtrh Nábytok a Bývanie 2022 v Nitre bude návštevníkom prístupný 5 dní (9:30 – 18:00, v sobotu 9:30 – 17:00). Vstupné 7 €. Všetky vstupenky sú zlosovateľné.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina