materiály

SALU Systems, s. r. o. – zakázková výroba a kusový prodej nábytkových komponent

SALU
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Společnost SALU Systems, s. r. o., sídlící v Jablunkově, se za 18 let své existence stala spolehlivým partnerem pro firmy, působící v nábytkovém průmyslu. Etablovala se jako dodavatel kvalitního posuvného kování, hliníkových profilů a polotovarů pro výrobu nábytku. Firma sídlí ve vlastních prostorech, investuje stále do nového strojního vybavení a většinu dodávek realizuje skrze vlastní vozový park.

V SALU se vždy snažili reflektovat na změny trendů v nábytkovém průmyslu. Poslední léta přinesly trend, kdy menší firmy a drobní stolaři/truhláři začínají nakupovat více polotovarů, využívají služby velkých nářezových center a postupně větší část svých aktivit tvoří montáž nábytku u konečného zákazníka. Tomuto vývoji se přizpůsobilo i SALU a svým zákazníkům nabízí vícero výrobků, které si v minulosti stolaři vyráběli sami, ale postupem času zjistili, že je pro ně výhodnější koupit je od dodavatele hotové. Příkladem jsou například hotové šatní dveřní křídla, která má SALU už dlouhá léta ve své nabídce, ale v poslední době je o ně zvýšený zájem. Z dalších výrobků můžeme vzpomenout LED sestavy na míru, hliníkové stolové podnože, ocelové svařované konstrukce nebo regálové systémy Clever cube.

SALU

Největší boom je patrný v úchytových profilech dodávaných na přesnou míru. Staré známé UK profily jsou mezi stolaři oblíbené už delší čas. Stolaři si kupovali tyto profily v metráži a následně si je svépomocí řezali, brousili a frézovali narážecí „stromečky“. Postupně mnozí zjistili, že je podstatně jednodušší a výhodnější, objednat si rovnou hotové úchytky. SALU má v nabídce více než 20 typů v různých povrchových úpravách. Tyto profily, díky kvalitnímu strojnímu vybavení jako jsou CNC pily a frézy, dokáží upravit přesně dle přání zákazníka. Samozřejmostí je řezání na míru, úprava „stromečku“, případně frézování hrany u některých typů úchytek.

Drtivá většina výrobků, včetně úchytek, hotových dveří, hliníkových rámků, podnoží a LED osvětlení se dá objednat jednoduše prostřednictvím propracovaných konfigurátorů. Konfigurátor je jednoduchý, provede zákazníka krok za krokem objednávkou, takže zadání objednávky je jednoduché a rychlé. Odkaz na konfigurátor je v přiloženém QR kódu.

Velkou konkurenční výhodou společnosti SALU je vlastní prášková lakovna. Díky ní může SALU dodávat hotové úchytky v trendových barvách. Zákazník má možnost výběru barvy ze vzorkovníku RAL. V této době je stále nejvíc oblíbená černá matná, bílá a různé odstíny šedé.

SALU produkty naleznete u dobrých prodejců kování, můžete sledovat jejich www stránky (www.salu.cz), Facebookový profil SALU Systems nebo i kanál YouTube, kde naleznete video návody či jiné ukázky z práce SALU.

SALU

Kontakty:

SALU Systems, s.r.o.
Žihla 992
739 91 Jablunkov
tel.: +420 736 628 378, +420 558 340 283
e-mail: info@salu.cz
www.salu.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina