materiály

Úchytkové lišty na míru připravené rovnou k montáži

Ostermann
Pro své zákazníky vyrábí firma Ostermann oblíbené úchytkové lišty a úchytkové mušle ze skladového sortimentu (zboží v tyčích) individuálně a přesně na míru. Foto: archiv Ostermann
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Ostermann je znám jako specialista na hrany. Tato firma z Bocholtu se už ale dávno etablovala coby odborník i v jiných oblastech a nabízí celou řadu praktických servisních služeb. Její nabídka například zahrnuje velký výběr úchytkových lišt a profilů, které si můžete objednat na míru připravené rovnou k montáži.

Úchytkové lišty a mušle dodávají bytovému a kuchyňskému nábytku elegantní vzhled a vytříbený design. Pomocí úchytkových lišt lze navíc elegantně a zároveň prakticky zakrýt řezné plochy hran. Ve firmě Ostermann můžete vybírat z 38 různých modelů, které jsou k dispozici vždy v několika různých barvách. Všechny informace najdete po zadání hesla „#úchytkové lišty“ do vyhledávacího řádku na webových stránkách firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Individuální výroba na míru
Abyste při výrobě nábytku ušetřili drahocenný čas, dostanete zboží v tyčích ze skladového sortimentu na přání také už individuálně zpracované na míru. Ušetříte si tím náročné měření, řezání a broušení a můžete se tak plně soustředit na realizaci projektu.

Takhle se to dělá
V prvním kroku opracování se zboží v tyčích nařeže na milimetr přesně. V druhém pracovním kroku proběhne vybrání narážecího profilu na obou stranách úchytkové lišty. Nakonec se provede finální úprava řezných hran. Po objednání jsou upravené úchytkové lišty připraveny k odeslání v co nejkratší době. Pak už jen zbývá je namontovat. Výrobky připravené rovnou k montáži zhotovujeme již od 200 mm.

Trendová černá barva
Oblíbené úchytkové lišty máme nyní také v černé barvě. V kombinaci s černými čely je výsledný vzhled dokonalý jako odlitek a má elegantní minimalistický design. Spolu se světlejšími čely se tmavé úchytkové lišty stávají úchvatnou pastvou pro oči. Díky černým úchytkovým mušlím se navíc vytváří jakýsi dojem hloubky. Použitím černých úchytkových lišt a mušlí vznikají rozmanité možnosti, jak dodat kuchyním, koupelnám a obývacím pokojům nádech moderny.

OSTERMANN na všechny hrany

Kontakty:

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
fax: +420 255 717 373
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina