technológie

CNC obrábění bez programování? Váš vstup do moderní výroby nábytku nemůže být jednodušší!

CNC obrábění bez programování? Váš vstup do moderní výroby nábytku nemůže být jednodušší!
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Nové CNC centrum NEXTEC od firmy HOLZ-HER přináší kompletní řešení pro efektivní výrobu nábytku, jeho individuální a moderní prezentaci a efektivní prodej. Obráběcí centrum nabízí enormní flexibilitu a maximální využití v provozu a zaručuje přesnost a spolehlivost po dlouhá léta provozu díky kvalitním komponentům, jako je například dvojité kalené a broušené lineární vedení na všech osách, které je navíc krytováno. Přesné kuličkové matice pro osy Y a Z zajištují přesnou polohu nastavení. HOLZ-HER již standardně poskytuje záruku 10 let na všechna lineárních vedení.

Výhody a přednosti CNC centra NEXTEC mají možnost popsat naši zákazníci, například společnost TRONA s.r.o. z Pardubic ústy jednatele pana Miloše Peřiny popisuje přínos nové komplexní technologie: „Stroj absolutně překonal mé představy, co se týče přesnosti a rychlosti obrábění a maximálně zefektivnil výrobu při dodržení vysoké kvality opracovaných dílců. Máme nyní nové možnosti pro plánování zakázek a celkového rozvoje naší společnosti. Jedním slovem – paráda!“

Nejen společnost TRONA s.r.o. oceňuje, že je obráběcí centrum vybaveno moderním řídícím systémem a stroj je osazen výkonnými přímými pohony na všech lineárních osách. Uvedený typ řešení pohonů zaručuje extrémní hodnoty zrychlení a dynamiky stroje – přednosti jsou plně využity při pohybu v plně interpolovaných osách.

Komponenty pro automatizaci jsou optimalizovány pro plynulý tok materiálu strojem. Stroj může být vybaven zakládacími zdvihacími stoly nebo inteligentním „chaotickým skladem“ – systémem s vakuovými nakladači. HOLZ-HER nabízí celou řadu softwarových řešení pro plné začlenění do provozního řízení společnosti.

Precizně frézovaný stůl „High-Flow-Vacuum-Table“ zajištuje precizní a bezpečné upnutí dílce. Všechny dorazy jsou eloxované a pohybují se v kalených a nastavitelných pouzdrech a to zajištuje dlouhodobou přesnost nulového bodu. Integrovaný výměník nástrojů zaručuje krátké cykly výměny nástroje. Výměník je opatřen pneumatickým krytem, který zajištuje čistotu kužele a bezpečnost provozu.

Obráběcí centra HOLZ-HER jsou koncipována podle nejmodernější bezpečnostní normy a materiálů s důrazem na požadavky zákazníka. Spolehlivá údržba a kontrola servisních intervalů je řešena softwarově, včetně nastavení mazacích cyklů. Pokyny pro údržbu jsou uloženy v systému pomocí jednoduchých oken s grafickými návody v češtině.

Nové CNC centrum NEXTEC z produkce firmy HOLZ-HER máte možnost osobně vyzkoušet v provozu na plánované akci pořádané společností PILART s.r.o. jakožto výhradním zástupcem výrobce HOLZ-HER pro ČR.

Tradiční „Předváděcí dny“, kde bude předváděn nejen tento stroj, se konají ve dnech 22. až 24. října v sídle společnosti PILART s.r.o. v Blansku. Jste srdečně zváni!

Kontakt:

PILART s.r.o.
Ericha Roučky 2499/11
CZ-678 01 Blansko
tel.: +420 516 410 587
e-mail: pilart@pilart.cz
www.pilart.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina