materiály

Představte si, co dokážete vytvořit z desky podobné sklu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Co třeba kuchyň s dokonale hladkým povrchem a působivými odlesky? Nový plošný materiál Acryl Glass od Senosanu, který díky preciznímu lakování a chytré práci s hloubkou dokonale imituje sklo, je tu právě pro takové případy. Sortiment Senosanu jsme v Hranipexu doplnili o pečlivě vyvzorované hrany. Vznikl tak ucelený balíček komponent, ve kterém nechybí nic, co budete potřebovat k snadné práci s designovými deskami s efektem skla.

Hrana. Detail, kde vynikne kvalita celku

Naše 3D akrylátové hrany s glass efektem jsme vzorovali ze stejného materiálu, ze kterého Senosan vytvořil svou kolekci. Jsou identické. Můžete je pořídit jak v lesklé (TX), tak v matné (TM) variantě, vždy v osmi barvách. Ke každému plošnému materiálu Senosan tak přesně sedí jedna hrana.

Přehled kompletů Senosan Acryl Glass + Hranipex 3D Glass Effect

3D Acryl Glass Efect jsou 1 mm silné hrany, se kterými můžete pracovat stejně snadno jako s jakoukoliv běžnou 3D akrylátovou hranou. Tloušťka 1 mm dává prostor vytvořit rádius – detail, který odhalí hloubku materiálu a přesvědčí oči, že se dívají na sklo.

Jako sklo. Jen praktičtější

Senosan Acryl Glass je prémiový plošný materiál pro designový nábytek. Vyrábí se tak, že na základní barevnou ABS vrstvu se nanese 2 mm silná vrstva průhledného akrylátu vyleštěného do vysokého lesku nebo hlubokého matu. Díky této tloušťce vzniká 3D efekt, který podporuje dokonalou iluzi skleněného povrchu. V porovnání se sklem je ovšem akrylát výrazně praktičtější. Je lehký, robustní, odolný vůči poškrábání i čisticím prostředkům.

Kompletní balíček. Radostnější práce

Senosan Acryl Glass aplikujte ideálně na 16 mm silnou MDF desku. Jako protitahovou vrstvu na rubovou stranu připravil Senosan speciální 2 mm silný bílý materiál, který zabrání prohýbání desky. Vznikne tak deska o celkové tloušťce 20 mm. Přesně na to jsou připraveny naše 24mm hrany. Uzavírají tak sadu komponent, ve které najdete všechno potřebné pro snadnou práci s materiálem s efektem skla.

Tak se do toho pusťte, ať se blýsknete. Není na co čekat.

Kontakty:

Hranipex Czech Republic k.s.
J. Rýznerové 97, Komorovice
396 01 Humpolec
Jiří Hes
M: +420 606 606 762
E: jiri.hes@hranipex.com
www.hranipex.cz

Hranipex, a.s.
Ulica priemyselná 1958/7
038 52 Sučany
Michal Blizniak
M: +421 905 903 330
E: michal.blizniak@hranipex.com
www.hranipex.sk

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina