technológie

OSMO myslí na výrobcov nábytku

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Trendom mnohých zákazníkov je aplikácia prírodných náterov na masívnom nábytku. Tento fakt stavia výrobcov pred otázku výberu vhodnej kvalitnej, ekologickej povrchovej úpravy. Prírodné oleje a vosky nemeckého výrobcu OSMO mnohí spájajú s vysokou výdatnosťou ich jednoduchou aplikáciou štetcom či valčekom. OSMO však nezabúda ani na profesionálov v oblasti výroby nábytku. Aktuálne predstavujeme produkt pre aplikáciu do interiéru.

OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním je kvalitná kombinácia olejov a voskov s vysokou mechanickou odolnosťou a priedušnosťou. Je určený na aplikáciu na schodiskách, pracovných doskách a nábytku. Je vyrobený z prírodných rastlinných olejov a voskov. Bezfarebný dekoračný vosk na aplikáciu striekaním rozžiari drevo a zdôrazní jeho prírodný charakter (tzv. trvale mokrý efekt). OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním nepraská, neolupuje sa a nešupinatie. Plocha ošetrená týmto olejom odpudzuje nečistoty a vodu a je odolná voči oteru, voči vínu, pivu, kole, káve, čaju, ovocným šťavám, mlieku a vode. Vyhovuje požiadavkám normy DIN 68861-1A a zamedzuje vzniku stôp po vode. Po zaschnutí je náter neškodný pre ľudí, zvieratá a rastliny (odolný voči potu a slinám podľa normy DIN 53160), vhodný aj na detské hračky v súlade s požiadavkami normy EN71.3.

OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním je ideálny na všetky trvalo zaťažované drevené plochy v interiéri, pri ktorých je požadovaná vysoká odolnosť a jednoduchá údržba (schodiská, nábytok, dvere, pracovné dosky, kuchynské pracovné dosky, hračky, parkety, podlahy a pod.). Obzvlášť je vhodný na použitie vo vlhkých priestoroch ako sú kúpeľne či kuchyne.

Výnimočná je doba životnosti – 5 a viac rokov (ak je výrobok uchovávaný v tesne uzavretej plechovke na suchom mieste).

Aplikácia je možná striekaním pomocou striekacej pištole s nádobkou, vysokotlakovej striekacej pištole AIRLESS/AIRMIX alebo nízkotlakovej striekacej pištole HVLP. Povrch je na dotyk suchý približne 2 – 3 hod. (za bežných klimatických podmienok 23 °C / 50 % relatívna vlhkosť vzduchu) alebo 1 hod. pri teplote 50 °C v sušiacej peci. Veľmi dôležitá je vysoká výdatnosť náteru (až 24 m2/l), ktorá pomáha redukovať náklady vo výrobe. Vašu kreativitu nezabrzdí možnosť individuálneho tónovania náteru.

Buďte pripravení profesionálne reagovať na trendy a ponúknite vysokú pridanú hodnotu vašich produktov s OSMO nátermi.

Distribútor OSMO na Slovensku:

RENOJAVA s.r.o.
Jána Pavla II. č. 1A
080 01 Prešov
tel.: +421 915 957 199
e-mail: osmo@renojava.sk
www.renojava.sk
www.osmocolor.sk

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina