technológie

OSMO myslí na výrobcov nábytku

JAF Holz - nabytkovedilce.cz
JAF Holz - nabytkovedilce.cz
JAF Holz - nabytkovedilce.cz

Inzercia

Trendom mnohých zákazníkov je aplikácia prírodných náterov na masívnom nábytku. Tento fakt stavia výrobcov pred otázku výberu vhodnej kvalitnej, ekologickej povrchovej úpravy. Prírodné oleje a vosky nemeckého výrobcu OSMO mnohí spájajú s vysokou výdatnosťou ich jednoduchou aplikáciou štetcom či valčekom. OSMO však nezabúda ani na profesionálov v oblasti výroby nábytku. Aktuálne predstavujeme produkt pre aplikáciu do interiéru.

OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním je kvalitná kombinácia olejov a voskov s vysokou mechanickou odolnosťou a priedušnosťou. Je určený na aplikáciu na schodiskách, pracovných doskách a nábytku. Je vyrobený z prírodných rastlinných olejov a voskov. Bezfarebný dekoračný vosk na aplikáciu striekaním rozžiari drevo a zdôrazní jeho prírodný charakter (tzv. trvale mokrý efekt). OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním nepraská, neolupuje sa a nešupinatie. Plocha ošetrená týmto olejom odpudzuje nečistoty a vodu a je odolná voči oteru, voči vínu, pivu, kole, káve, čaju, ovocným šťavám, mlieku a vode. Vyhovuje požiadavkám normy DIN 68861-1A a zamedzuje vzniku stôp po vode. Po zaschnutí je náter neškodný pre ľudí, zvieratá a rastliny (odolný voči potu a slinám podľa normy DIN 53160), vhodný aj na detské hračky v súlade s požiadavkami normy EN71.3.

OSMO dekoračný vosk na aplikáciu striekaním je ideálny na všetky trvalo zaťažované drevené plochy v interiéri, pri ktorých je požadovaná vysoká odolnosť a jednoduchá údržba (schodiská, nábytok, dvere, pracovné dosky, kuchynské pracovné dosky, hračky, parkety, podlahy a pod.). Obzvlášť je vhodný na použitie vo vlhkých priestoroch ako sú kúpeľne či kuchyne.

Výnimočná je doba životnosti – 5 a viac rokov (ak je výrobok uchovávaný v tesne uzavretej plechovke na suchom mieste).

Aplikácia je možná striekaním pomocou striekacej pištole s nádobkou, vysokotlakovej striekacej pištole AIRLESS/AIRMIX alebo nízkotlakovej striekacej pištole HVLP. Povrch je na dotyk suchý približne 2 – 3 hod. (za bežných klimatických podmienok 23 °C / 50 % relatívna vlhkosť vzduchu) alebo 1 hod. pri teplote 50 °C v sušiacej peci. Veľmi dôležitá je vysoká výdatnosť náteru (až 24 m2/l), ktorá pomáha redukovať náklady vo výrobe. Vašu kreativitu nezabrzdí možnosť individuálneho tónovania náteru.

Buďte pripravení profesionálne reagovať na trendy a ponúknite vysokú pridanú hodnotu vašich produktov s OSMO nátermi.

Distribútor OSMO na Slovensku:

RENOJAVA s.r.o.
Jána Pavla II. č. 1A
080 01 Prešov
tel.: +421 915 957 199
e-mail: osmo@renojava.sk
www.renojava.sk
www.osmocolor.sk

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina