aktuality

Pozvánka na tři odborné semináře

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Seminar1Národní stavební centrum Brno pořádá na začátku nového roku tři odborné semináře, které se věnují aktuálním problémům ve stavebnictví.

Trendy ve vizualizacích, aneb jak dnes lépe prodat svůj projekt 19.1.2017
Že obal prodává, se přesvědčujeme prakticky každý den. U domů to platí dvojnásob. Jak vytvořit vizualizaci nerozeznatelnou od reálné fotografie a jaký software k tomu bude nejlepší?
Chytrý dům a chytrá domácnost 26.1.2017
Žijme tak, jak se v 21. století očekává. Chytrá domácnost nám může zjednodušit ovládání nejrůznějších přístrojů a vybavení a komfortně je ovládat například z mobilního telefonu.
Navrhování vnitřního prostředí budov – větrání 16.2.2017
Více jak 80 % života trávíme ve vnitřním prostředí. Ať už se jedná o kanceláře, auta či náš domov. Ruku v ruce s úsporami energií velmi často opomíjíme větrání budov a tak dobrovolně žijeme v nezdravém prostředí. Jak vhodně zajistit výměnu vzduchu se dozvíte na našem semináři.

Semináře jsou určeny především osobám z řad odborné veřejnosti, projektantům a realizačním firmám a jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a jsou hodnoceny 1 bodem. Členům ČKAIT nabízíme slevu 10 % a studentům slevu až 70 %.

Semináře probíhají v Brně v areálu BVV, vždy od 8:30 hod.

Více informací včetně registrace ZDE

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina