archív aktualít rok 2015

Dřevostavby v praxi 2015 s bohatým programem

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DrevostavbyVpraxi2015Ve dnech 5. a 6. listopadu proběhla v hotelu Skalský dvůr konference Dřevostavby v praxi. Přes 330 účastníků shlédlo 27 přednášek věnovaných zakládání dřevostaveb a problematice fasád, ale i dalším tématům, jako pasivní domy, legislativní úpravy nebo nové materiály.

Hlavními tématy konference bylo zakládání dřevostaveb a problematika fasád, nicméně i další přednášky byla zajímavé. Konference se dotkla většiny současných trendů v oboru – pasivních domů, ekologické výstavby, progresivních materiálů v interiérech atd. Nechyběly ani legislativní novinky, normy, požární předpisy.

Novinkou letošního 9. ročníku byly workshopy, které praktickými ukázkami rozvinuly více do hloubky ta nejzajímavější témata přednášek. A dlužno říci, že o všech 5 workshopů byl ohromný zájem.

Letošní ročník konference opět potvrdil, že Dřevostavby v praxi jsou respektovaným fórem profesionálů, kteří oceňují nejen bohatý odborný program, ale také možnost vyměnit si zkušenosti při neformálních setkáních a trochu se odreagovat.

Organizátory konference byli DrevoPortal.cz a Saint-Gobain Construction Products a.s., divize Rigips. Záštitu nad konferencí převzala Hospodářská komora ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Profesní komora požární ochrany a Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí.

Foto: DrevoPortal.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina