archív aktualít rok 2015

Super výsledek pro Haas Fertigbau v analýze prestižního německého týdeníku FOCUS-MONEY

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hass-Fertigbau stavbaZnámý a respektovaný německý hospodářský týdeník FOCUS-MONEY publikoval ve svém vydání č. 44/2015 ze středy 21. října 2015 výsledky průzkumu spokojenosti zákazníků s německými výrobci montovaných domů.

Společnost Haas Fertigbau si v letošním roce ve dvou ze šesti klíčových kategorií studie – ve srovnání s předcházejícím výzkumem – ještě polepšila a zařadila se mezi nejpoctivější dodavatele montovaných domů na německém trhu.

Průzkum, ve kterém téměř 1300 zákazníků formou on-line dotazníků hodnotilo 19 německých výrobců montovaných domů, realizovala pro týdeník FOCUS-MONEY od července do září 2015 analytická a poradenská společnost ServiceValue GmbH z Kolína nad Rýnem. Do studie byli zařazeni zákazníci, kteří si v předchozích třech letech postavili rodinný dům na bázi prefabrikovaných konstrukcí a kteří hodnotili své dodavatele ve více jak 30 kategoriích.

Nejvyšší hodnocení na čtyřstupňové škále – sehr gut, tj. velmi dobré – získala společnost Haas Fertigbau v celkovém hodnocení firem a zařadila se tak do nejužší špičky mezi německými výrobci montovaných domů. V šesti hlavních kategoriích byla čtyřikrát hodnocena nejlepší známkou, ve dvou pak získala druhé nejvyšší hodnocení, tedy dobré.

Celkové hodnocení firmy Haas Fertigbau v průzkumu týdeníku FOCUS-MONEY: velmi dobře, v šesti „top podkategoriích“ hodnotili zákazníci společnost Haas Fertigbau takto:
• prezentace produktů: velmi dobře
• poměr cena/výkon: velmi dobře
• záruční a pozáruční servis: velmi dobře
• komunikace se zákazníky: velmi dobře
• zákaznické služby: dobře
• udržitelný rozvoj & společenská odpovědnost: dobře

„Výběr seriózního, spolehlivého a poctivého dodavatele domu je nesmírně významná záležitost. Pro lidi, kteří často staví největší projekt svého života a kteří investují hodně peněz, je to obzvlášť důležité,“ komentoval výsledky letošní studie Dr. Claus Dethloff, generální ředitel renomované analytické a poradenské firmy ServiceValue z Kolína nad Rýnem.

Energetická účinnost, široký sortiment, spolehlivé kalkulace: montované domy i díky těmto výhodám dobývají německý trh bydlení. V některých regionech Německa je už každý pátý nový rodinný dům postaven jako montovaný, v Bádensku-Württembersku je to už každý čtvrtý. Podle Německého svazu dodavatelů montovaných domů BDF (Bundesverbands Deutscher Fertigbau) dosáhl podíl těchto domů na německém trhu v roce 2014 16 % a je předpoklad, že i nadále poroste.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina