archív aktualít rok 2015

Den Braven pokračuje v navyšování skladovací kapacity

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DenBraven hala mSpolečnost Den Braven Czech and Slovak a.s. buduje v pořadí již pátou skladovací halu umístěnou v areálu velkokapacitního logistického centra v Úvalně na severní Moravě.

Zastavěná plocha skladu bude podle projektu 1690 m2 (41,9 x 40,3 m, výška 11,2 m) a pojme 2600 nových paletových míst. Po dostavění haly bude celková skladovací plocha navýšena na téměř 7300 m2 a paletová kapacita na 10 700 míst.

Stavba byla zahájena slavnostním výkopem dne 16. března 2015. Ukončení výstavby je plánováno generálním dodavatelem stavby Femont Opava s.r.o. na konec srpna tohoto roku.

Nová skladovací hala je realizována ve stejném konstrukčním systému jako haly stávající. Jedná se o ocelovou konstrukci, kterou tvoří rámy ocelového halového skeletu. Obvodový plášť nové haly je navržen ze sendvičových panelů. Střešní konstrukce haly je tvořena sendvičovými panely s horní vrstvou z ocelového lakovaného plechu a se střešními světlíky – prosvětlovacími panely. Na východní straně opláštění nové haly budou umístěny dvě zateplené nákladní rampy. Barevné provedení bude řešeno obdobně jako u stávajících hal, tj. kombinace barvy bílé s pruhy červené v úrovni soklu.

Firma Den Braven Czech and Slovak a.s. působí na českém trhu již od roku 1997. Zabývá se prodejem a distribucí stavební chemie, tj. tmelů, silikonů, PUR pěn, přísad do stavebních směsí, asfaltových hydroizolací apod. Svým silným klientským servisem, podporou značky Den Braven a širokou sítí obchodníků patří mezi hlavní hráče v segmentu stavební chemie. Obrat za rok 2014 přesáhl 1,2 miliardy Kč.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina