archív aktualít rok 2014

Odborný seminář Interiéry již potřetí

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Interiery2014 1mDne 6. 11. 2014 se ve Volyni na VOŠ a SPŠ uskuteční již třetí ročník úspěšného semináře Interiéry zaměřeného zejména pro profesionály. Stejně jako loni čeká posluchače přes 20 zajímavých, výstižných a stručných přednášek.

Ústředním tématem celé akce budou trendy a novinky, a tak na vás čeká přednáška na téma co to trend vlastně je, jak trendy prezentují média a jak nás ovlivňují, zda je trendem v navrhování spíše ruční kresba či vizualizace na počítači a mnoho dalšího. Samozřejmostí budou novinky z oblasti kování, rozličných materiálů a jejich využití v praxi. Poslechnout si budete moci i téma zaměřené na zajímavé realizace, např. komplexu na Maledivách či restaurace v mexickém stylu nebo využití obalového materiálu v interiéru tzv. PET-design.

Stejně jako loni ani tentokrát nebude chybět doprovodný program v podobě mini veletrhu – ukázky zajímavých materiálů, jenž bude větší než minule. Návštěvníci si také budou moci prohlédnout panely se vzorky ze speciální expozice Scéna: Inspirace a trendy.

Druhý den po semináři následují velkolepé oslavy 150 let založení školy, spojené se slavnostním otevřením Vzdělávacího střediska (nadregionálního významu) pro zpracovatelský průmysl, které bylo vystavěno v blízkosti školy z prostředků Regionálního operačního programu.

Za zmínku stojí i společenský večer, který se koná po ukončení semináře, a kde se mohou neformálně probrat všechna ožehavá témata a navázat spolupráce. Součástí společenského večera je nově i tematicky zaměřená tombola.

Detailní program i on-line přihlášení najdete jako vždy na stránkách akce www.interiery2000.cz.

Zdroj: TZ Interiery 2014

Interiery2014 pozvanka

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina