Autogramiáda olympijskej víťazky pri produktovom kamióne

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Nasta v twd mTradičné „Dni zliav“ organizuje Trendwood – twd v banskobystrickom areáli firmy 22. apríla 2014 (od 10:00). Kamión s produktmi Festool pritiahne remeselníkov, aby spoznali novinky ručných strojov na obrábanie dreva (aj plastov a kovov). Ponuku European Tour Festool Roadshow doplnia v priestoroch predajne novinky strojov na uľahčenie montáže kovania Blum do nábytku. Počas poskytovania odborných informácií bude vrcholným zážitkom autogramiáda dvojnásobnej olympijskej víťazky, reprezentantky Slovenska Nasti Kuzminovej (10:00 – 12:00).

Nasťa získala pre Slovensko jediné olympijské zlato v Soči 2014. Nemala síce najlepšiu sezónu, no famózne zvládla jej vyvrcholenie. Počas záverečného pretekov získala dve víťazstvá v Holmenkollene v biatlonovom šprinte a pretekoch s hromadným štartom. Celkovo skončila vo Svetovom pohári na 6. mieste.

Úplnou bodkou za sezónou bola Nastina účasť na 160-kilometrovom ultramaratóne v Grónsku v behu na lyžiach klasicky. Namiesto pušky niesol každý zo 160 účastníkov na chrbte batoh na prežitie, na štarte vážil nie menej ako 5 kg, v cieli 3 kg. Už v prvý deň mala na domácu pretekárku veľkú stratu, po aklimatizácii v extrémnych mrazoch, spánku v stanoch sa výrazne zlepšila a v trojdňových pretekoch nakoniec obsadila 2. miesto. Úspešný finiš prispel k predĺženiu sponzorskej zmluvy olympijskej víťazky s firmou Viessmann Slovensko na ďalšie štyri roky.

Produktový kamión Festool má exkluzívnu ponuku výrobkov iba na Roadshow. Na Slovensku bude mať kamión len jedno zastavenie a to je práve 22. apríla 2014 v twd – Banská Bystrica. Zákazníci majú nárok na servisnú prehliadku a drobné opravy donesených strojov Festool zadarmo. Prezentácia Blum priblíži montážny prípravok BoxFix E-T na jednoduchú a presnú montáž zásuviek Tandembox v individuálnej výrobe. Trendwood – twd pozýva na Dni zliav do Banskej Bystrice aj kmeňových zákazníkov obchodných stredísk v Bratislave, Košiciach, Bánovciach nad Bebravou i z moravského Přerova.