archív aktualít rok 2014

Oživte i svůj domov s inspirací z veletrhu FOR HABITAT!

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

PR článok

ForHabitat 1mLetošní zima se příliš nepředvedla a jaro už pomalu klepe na dveře. Také máte vždy chuť oživit si po zimě Váš domov, pustit do něj svěží vzduch a zase jej trochu vylepšit? Pokud úplně nevíte, jak na to a hodí se Vám pár zajímavých tipů, potom je pro Vás jarní veletrh FOR HABITAT jako stvořený, nápadů a novinek tam najdete zaručeně dostatek.

Tématem veletrhu je bydlení a rekonstrukce jako celek a letošní ročník bude již 21., takže se můžete spolehnout na skvělou organizaci a díky značné prestiži také na bohatou účast ověřených vystavovatelů. Veletrh je tématicky doplněn o veletrh nábytku FOR FURNITURE a FOR GARDEN, který je jediným uceleným veletrhem zahrad a jejich vybavení v ČR, takže celý soubor pokryje všechny Vaše potřeby pro bydlení.

ForHabitat 2mPokud Vás zajímají novinky ze světa designu a současných trendů, bude pro Vás milým potěšení akce DESIGN SHAKER, která bude věnována exponátům, které se vyznačují neotřelým designem. Další zajímavou akcí bude také nová SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu: digitální svět, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekce se budou skládat z působivého aranžmá a velkého vzorkovníku – výběru materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku.

V rámci veletrhů se budou konat také dvě soutěže, které rozhodnou o nejlepších exponátech. První soutěž, ve které bude rozhodovat odborná porota, se jmenuje GRAND PRIX a my už nyní můžeme prozradit některé soutěžní exponáty, které budete moci vidět. Například to budou inovativní kuchyňská deska se zabudovanou digestoří, kterou představí Digestoře Sirius, netradiční ložnice Elen z dílny věhlasného českého výrobce nábytku Jelínek nebo designová křesla s ilustrovanými potahy od společnosti Böhm. Naprostou novinkou potom bude zcela nová značka nábytku, která vznikne společnými silami českých nábytkářů Kate Trading a Trachea!

ForHabitat 3mVe druhé soutěži s názvem Jarní favorit veletrhů naopak rozhodnou samotní návštěvníci, kteří budou mít za úkol vybrat nejpopulárnější exponát podle jejich měřítek. Stanou se Favoritem třeba unikátní zahradní hry od společnosti STOA, zářící květinové mobiliáře COLORS prezentované firmou Floravil nebo ložnice Dolce?

Jasné je jediné, FOR HABITAT 2014 a přidružené veletrhy budou velkou událostí a pokud máte radost z vylepšování bydlení, zútulňování zahrady nebo „jen“ oceníte zajímavý víkendový program, zapamatujte si 20.3. – 23.3. v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina