archív aktualít rok 2013

TECHO modernizuje autosalony ŠKODA AUTO po celém světě

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TECHO SKODA 1mSpolečnost TECHO, a.s. je jedním ze tří preferovaných dodavatelů interiérového vybavení prodejen vozů ŠKODA, a podílí se tak na celosvětové modernizaci designu autosalonů ŠKODA AUTO v rámci nové marketingové prezentace automobilky.

Společnost TECHO byla vybrána z více než 90 firem v několikakolovém výběrovém řízení, které trvalo zhruba rok. V rámci evropského působení výrobce kancelářského nábytku jde o jeden z největších aktuálních projektů, jehož potenciál dosahuje řádově několika miliard korun. Do nového se mají do konce roku 2015 „převléknout“ tisíce obchodních míst značky ŠKODA na celém světě.

TECHO SKODA 2mTECHO do konce roku 2013 realizuje dodávky nábytku do 10 zemí. Kromě České republiky a Slovenska jde o Velkou Británii, Francii, Belgii, Německo, Španělsko, Rakousko, Polsko a Izrael. V současnosti probíhají jednání o dalších dodávkách do Spojených arabských emirátů, Ruska a na Ukrajinu. Pro příští rok TECHO očekává významný nárůst zakázek vzhledem k tomu, že ŠKODA AUTO plánuje v roce 2014 zmodernizovat velkou část své obchodní sítě.

TECHO se na projektu podílí společně se svou mateřskou společností Royal Ahrend a díky její rozsáhlé distribuční síti disponuje zkušenými lokálními týmy, které jednají s prodejci ŠKODA AUTO přímo v jednotlivých zemích. Prodejci tak ocení komunikaci ve svém rodném jazyce, rychlé vyřízení svých požadavků a zároveň záruku zachování mezinárodního standardu kvality.

TECHO SKODA 3mCílem nového konceptu autosalonů bylo vytvořit velice reprezentativní a nezaměnitelné prostředí, které působí mladším a dynamičtějším dojmem. Modernizace se týká nejen nábytku a židlí, ale také venkovního a vnitřního značení, výměny podlah a osvětlení. TECHO využívá designové prvky, které jsou mimořádně flexibilní a je možné je variabilně přizpůsobit individuálním podmínkám konkrétního autosalonu. Základními barvami jsou elegantní bílá a svěží zelená, s nimiž ladí teplé dřevěné odstíny nového nábytku ve speciálním dekoru Šumava, který byl vyroben pouze pro tento projekt.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina