archív aktualít rok 2013

Společnost HANÁK NÁBYTEK otevřela novou prodejnu v USA

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hanak USA1 MHANÁK NÁBYTEK, a.s. úspěšně rozšiřuje svoji obchodní síť i daleko za hranicemi České republiky. Své výrobky vyváží do 17 zemí světa. 5. října 2013 byla slavnostně otevřena prodejna HANS KRUG ve městě Charlotte v Severní Karolině (USA).

„Při dnešním chaosu, kdy spotřebitel mnohdy nemá tušení co, odkud a s jakými zdravotními nebo bezpečnostními riziky kupuje, bylo pro nás logické obrátit se na takového výrobce, u kterého tyto obavy mít nemusíme. Proto jsme zvolili značku HANÁK,“ řekl Tony Battah, majitel nově otevřené pobočky HANÁK v Severní Karolině. „Po několika návštěvách přímo ve výrobě firmy HANÁK a po vyrobení několika zkušebních a velmi náročných zakázkových kuchyní pro místní VIP klienty jsem se osobně přesvědčil, že HANÁK není továrna na sny, ale co slíbí, to splní,“ komentuje dále pan Battah, proč se rozhodl značku HANÁK na tamním trhu zastupovat.

Hanak USA2 m„Protože jsme skutečný výrobce, který to myslí s kvalitou vážně, je naší povinností jít proti proudu a tedy proti snižování kvality vstupních materiálů a s tím spojené snižování cen, protože jediný, kdo na to doplatí, bude v důsledku zákazník a ten je pro nás osobou číslo jedna. Tak to bylo, je a bude,“ komentoval situaci pan Hanák mladší. „Vyrábíme kvalitu, která je stejná pro všechny kontinenty. Neděláme rozdíly mezi zákazníky, a proto máme upřímnou radost a dobrý pocit z odvedené práce, protože víme, že americký, ruský, slovenský, švýcarský nebo český zákazník dostane stejně kvalitní výrobek,“ dodává.

Hanak USA3 mPatronem akce se stal světově známý český výtvarník, architekt, designér a vysokoškolský profesor Bořek Šípek, který dodal svou účastí další pomyslný punc kvality českých „zlatých rukou“. V této nově vzniklé prodejní galerii s nábytkem HANÁK představil svou novou kolekci užitného a dekorativního tvarovaného skla a svítidel.

Na akci byli pozváni významní hosté a součástí byla i kulinářská show.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina