archív aktualít rok 2013

Do tendru na lesní práce a prodej dříví se přihlásily tři desítky firem

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Lesni prace1Nabídky do otevřeného zadávacího řízení Lesů České republiky na zadání veřejné zakázky Provádění lesnických činností s prodejem dříví „při pni“ – rok 2014+ podalo celkem 29 firem. Veřejným otevíráním obálek s došlými nabídkami tak Lesy ČR minulý týden zahájily vyhodnocování soutěže na zajištění lesnických činností na 31 smluvních územních jednotkách (SÚJ). Jedná se o dobu pěti let, konkrétně období od 1. 1. 2014 do 31. 12. 2018. Nyní začnou nabídky zkoumat hodnotící komise, které by během několika týdnů měly rozhodnout o vítězích.

Jedná se o komplexní zakázku zahrnující pěstební práce, těžbu a prodej dřeva. Rozhodujícím kritériem bude nabízená cena.

Mezi zájemci se objevují jak malé, tak i větší podniky. Firmy podaly celkem 232 nabídek. Dvě firmy podaly nabídky na všech 31 SÚJ, některé pak třeba nabídku jen na jednu SÚJ. Průměrně na jednu SÚJ bylo podáno 7 nabídek.

Tendru se však neúčastní žádná ze stávajících firem holdingu LESS, v otevřeném zadávacím řízení nepodala ani jedna z těchto firem žádnou nabídku.

Na internetových stránkách Lesů ČR je již zveřejněn soubor nazvaný „Přehled podaných nabídek 2013_08_13“.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina