archív aktualít rok 2013

Kvalitní nábytek a poradenství zdarma

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mobitex 2013V rámci Stavebních veletrhů Brno 2013 se ve dnech 23.–27. dubna na brněnském výstavišti uskuteční také Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX.

Organizátoři připravili několik projektů na podporu designu:

Projekt New Design představuje platformu pro prezentaci novinek na českém trhu v kategoriích domácí produkce a import. Jedná se o atraktivní prezentační projekt pro High-End firmy, které na veletrzích v ČR běžně nevystavují.

Inspirativní interiéry představují reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavujících firem. Vedle standardní výstavní expozice se tak firmám otevírá i další možnost prezentace na veletrhu, pro architekty a bytová studia je to příležitost pro vlastní prezentaci, se zachováním možnosti poskytovat odborné poradenství široké veřejnosti. Inspirativní interiéry jsou rozšířením návštěvnicky atraktivního Projektu Architekt, v jehož rámci je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů.

Jako součást veletrhu MOBITEX se každoročně koná soutěž GRAND PRIX MOBITEX. První den konání veletrhu vybírá odborná porota z vystavených výrobků a návrhů nejlepší práce a těm udílí ocenění v kategoriích „progresívní design“ a „progresívní technologie“.

Do soutěže GRAND PRIX MOBITEX mohou přihlásit své práce z období posledního roku také studenti a školy. Výběr těch nejlepších bude prezentován na veletrhu MOBITEX 2013.

Poradí, jak vybírat kvalitní nábytek

V poradenském centru Asociace českých nábytkářů získají návštěvníci ucelené informace nezbytné k nákupu kvalitního nábytku z produkce českých výrobců.

Jak vybrat kvalitní sedací a lehací nábytek tak, aby záda nebolela a cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnosti poradí odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů v pavilonu G1. Součástí poradenství budou také přednášky na téma: „Kvalitní čalouněný nábytek a lůžka pro zdravý život“.

Poradenská centra budou k dispozici pro všechny návštěvníky veletrhu po celou dobu konání veletrhu zcela zdarma.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina