archív aktualít rok 2012

Lesy ČR mají nové smluvní partnery za Less & Forest

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Les_harvestorLesy ČR (LČR) již zajistily vykonávání nezbytných lesnických činností novými smluvními partnery na všech 29 smluvních územních jednotkách (SÚJ), na kterých dříve pracovala společnost Less & Forest. V rámci provedených jednacích řízení bez uveřejnění bylo k 4. prosinci 2012 podepsáno všech 29 smluv. Noví smluvní partneři budou pracovat do konce května příštího roku.

„Lesnické činnosti na dotčených jednotkách se nezastaví a budou tak nadále kontinuálně pokračovat i v roce 2013,“ říká Michal Gaube, ekonomický ředitel LČR, v současnosti pověřený řízením podniku.

LČR zároveň uveřejnily předběžné oznámení nutné pro vyhlášení otevřeného výběrového řízení také na těchto jednotkách. Očekává se, že výběrové řízení bude zahájeno v průběhu prosince. Smlouvy z tohoto řízení budou uzavírány s účinností od 1.6.2013, a to na dobu od 7 měsíců do 3 let a 7 měsíců.

LČR v druhé polovině listopadu podepsaly i pětileté smlouvy na „Provádění lesnických činností s prodejem dříví „při pni“ – rok 2013+“.

Zdroj: LČR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina