archív aktualít rok 2012

Pozvánka na 4. ročník celostátní soutěže Truhlář roku

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Truhlar_roku2011Výstaviště České Budějovice a.s. ve spolupráci se SOŠ a SOU Písek a SOU Lišov vyhlašují 4. ročník soutěže odborných dovedností Truhlář roku 2012. Je určena žákům třetích ročníků středních odborných škol se zaměřením na učební obory 33 – 56 – H/001 – Truhlář a 33 – 56 – E/001 – Truhlářské práce.

Soutěž proběhne 21. a 22. listopadu 2012 na výstavišti v Českých Budějovicích v rámci doprovodného programu 18. ročníku výstavy Vzdělání a řemeslo (prezentace školství všech úrovní, ukázky odborného výcviku a soutěží, zařízení pro speciální školy apod.). Pro učební obor 33 – 56 – H/001 – Truhlář je soutěž vyhlášena vždy pro dva žáky z každé přihlášené školy, kteří soutěží jako jednotlivci. Ze součtu jejich výsledků pak organizátoři vyhodnotí i trojici nejúspěšnějších škol. Účastníci absolvující učební obor 33 – 56 – E/001 – Truhlářské práce budou soutěžit ve dvoučlenných družstvech.

Soutěž stejně jako v předcházejících ročnících bude složena z praktické části a vědomostního testu s 30ti otázkami z učiva I. a II. ročníku se zaměřením na výrobu nábytku a stavebně-truhlářských výrobků. Školy vyučující uvedené obory obdrží nebo již obdržely kompletní propozice. Pořadatelé srdečně zvou nejen všechny soutěžící z celé republiky, ale především nové zájemce o truhlářské řemeslo, pro jehož propagaci je soutěž určena.

Případné dotazy zodpoví vedoucí učitel pro odborný výcvik SOU Lišov pan Josef Benda – tel.: 739 633 028, e-mail: jbenda@sou-lisov.cz

Foto: Z loňského 3. ročníku soutěže

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina