archív aktualít rok 2012

Hledá se nejkrásnější dřevěné hřiště roku 2012

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DSR_2012_vyhlaseni_hristeNadace dřevo pro život vyhlásila 1.6.2012 soutěžní anketu „Dřevěná stavba roku 2012“ v kategorii Dřevěné hřiště. Letošní soutěžní anketa navazuje na úspěch loňského ročníku, do něhož bylo přihlášeno v dané kategorii 29 soutěžních objektů a hlasovalo v ní více než dva tisíce příznivců dřevěných hřišť.

Anketa DSR 2012 přináší změny v rozdělení kategorie do dvou podkategorií podle nákladů na pořízení hřiště, výrazné zjednodušení soutěžních podmínek a také hlasování pro větší pohodlí hlasujících. 
Nadace tak zareagovala na náměty a připomínky účastníků z loňského roku.

Detailní soutěžní podmínky jsou pro zájemce z řad přihlašovatelů soutěžních objektů i zájemce z řad hlasující veřejnosti k dispozici ke stažení ve formátu PDF na stránkách soutěže. Zde také najdou informace o soutěžních dílech, které budou v průběhu ankety publikovány.

Kategorie Dřevěné hřiště soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2012 bude ukončena 29.9.2012 vyhlášením vítězných soutěžních hřišť a vítězných hlasujících. V průběhu října se na vítězných hřištích uskuteční slavnostní předání cen.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina