archív aktualít rok 2012

Trendové dezény DTD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hausmesse_BucinaDDDSpoločnosť JAF Holz pozýva výrobcov nábytku a obchodných partnerov na Hausmesse Bučina DDD. Sortiment DTD a lepeného dreva priblížia 7. februára 2012 u výrobcu Bučina DDD vo Zvolene (začiatok o 11:15 hod.). Predstavia produkty a trendy 2012 v nosnom sortimente laminovaných DTD (11:25–13:00). Zároveň umožnia prehliadku výroby (13:30–15:30). Nasledovať budú kontaktné rozhovory o možnostiach dodávky.

S kombináciou ponuky sortimentu a prehliadkou výroby začali obaja obchodní partneri pre konečných odberateľov pred dvomi rokmi. Odberatelia majú možnosť detailne sa oboznámiť s dezénmi laminovaných dosiek, ktoré budú môcť používať počas roka pre konkrétne výrobky nábytku a doplnkov. Dozvedia sa aj o realizácii termínov a objemu dodávok pre spracovanie v ich výrobných prevádzkach. Na základe pozvánky potvrdzujú oslovení odberatelia svoju účasť. Ďalší sa môžu prihlásiť do 24.1.2012 na kontaktnej adrese zuzana.janosikova@jafholz.sk.

Foto: Atmosféra predchádzajúceho Hausmesse Bučina DDD pre výrobcov nábytku a architektov pri prehliadke výroby DTD. Foto: Dr. Anton Mrník

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina