archív aktualít rok 2012

MOBITEX 2012 nakonec bude

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mobitex_2011Původní obavy organizátorů, zda se za současných ekonomických podmínek podaří veletrh MOBITEX zrealizovat i v letošním roce, se naštěstí, jak se zdá, nenaplnily. Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu, který se koná v termínu od 24. do 28. dubna 2012 na brněnském výstavišti, se mimo další přihlášené vystavovatele zúčastní například: Hon a.s., Hanák nábytek, Jech CZ, Jelínek – výroba nábytku, Böhm, Nadop, Schmidt kuchyně, Magniflex – CFH Group, Phase, PF Nábytek nebo H–interier.

Zaostřeno na design

Pro letošní ročník veletrhu je přichystáno hned několik zajímavých novinek na podporu projektu DESIGN, které umožní širší prezentaci novinek a trendů všech vystavovatelů. Jednou z nich je zcela nový Projekt NEW DESIGN, který představuje platformu pro prezentaci novinek na českém trhu v kategorii domácí produkce a import. Jedná se o atraktivní prezentační projekt pro High-End firmy, které na veletrzích v ČR běžně nevystavují. Představuje nejen další zajímavou možnost pro vystavovatele, jak prezentovat své novinky, ale i pro návštěvníky a média.

Inspirativní interiéry 2012 letos NOVĚ

Nesmíme opomenout ani rozšíření návštěvnicky atraktivního Projektu Architekt, v jehož rámci je poskytováno bezplatné poradenství interiérových architektů. V letošním roce na něj volně navazuje projekt Inspirativní interiéry 2012, který představuje reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat nejen s prostorem, ale i jednotlivými exponáty vystavujících firem. Vedle standardní výstavní expozice se tak firmám otevírá i další možnost prezentace na veletrhu, pro architekty a bytová studia je to příležitost pro vlastní prezentaci se zachováním možnosti poskytovat odborné poradenství široké veřejnosti.

Grand Prix MOBITEX

I v letošním roce pokračuje soutěžní přehlídka Grand Prix MOBITEX, v sekcích vystavovatel a student. První den konání veletrhu vybírá odborná porota z vystavených výrobků a návrhů nejlepší práce, kterým udílí ocenění v kategoriích „progresívní design“ a „progresívní technologie“. Do soutěže Grand Prix MOBITEX mohou v roce 2012 přihlásit své práce z období posledního roku opět také studenti a školy. Výběr nejlepších deseti prací bude prezentován na veletrhu MOBITEX 2012 v pavilonu G.

Asociace českých nábytkářů je tradičním gestorem veletrhu MOBITEX

Asociace českých nábytkářů převzala odbornou záštitu nad konáním dalšího ročníku veletrhu. Odborná gesce se vztahuje také na tradiční soutěž exponátů Grand Prix MOBITEX. Pokračuje tak dlouhodobá úspěšná spolupráce na rozvoji klíčového veletrhu zaměřeného na nábytek, design a další aspekty bydlení.

Více informací naleznete na www.mobitex.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina