archív aktualít rok 2012

Pro lepší představu, jak to funguje

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

La_ModulaSpolečnost JELÍNEK – výroba nábytku zprovoznila interaktivní webové stránky s 3D prezentací dětského nábytku La MODULA, který získal 1. místo na výstavě MOBITEX – grand prix 2011 v Brně a cenu výstavy MODDOM 2011 v Bratislavě.

Modulový dřevěný nábytkový systém je určen pro děti od kojeneckého věku až po dospělost. Je založen na využití typizovaných nábytkových dílů, které lze mezi sebou jednoduchou manipulací vzájemně kombinovat a sestavovat tak různé výrobky dle potřeb dítěte měnících se s přibývajícím věkem. Program tvoří několik typových dílů, z nichž lze složit např. dětskou postýlku, přebalovací stůl, standardní lůžko, patrovou postel nebo psací stůl. Ze skříňkových modulů lze složit různé nábytkové sestavy. Zákazník se tak nemusí zbavovat starého a kupovat nový nábytek během dorůstání dítěte, ale nový nábytek si může vytvořit pouhým přestavěním stávajících a případně nově dokoupených nábytkových dílů a modulů.

Různé kombinační možnosti zákazníkovi pro jeho lepší představu názorně ukazuje 3D animace na stránkách www.lamodula.cz, kterou spustíme kliknutím na vybraný kus nábytku.
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina