materiály

Rad AVENTOS top presvedčí kompaktnou konštrukciou a integrovanými funkciami

Blum AventosTop
Vyladená kompozícia výklopov od spoločnosti Blum. Foto: archív Blum
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzercia

Či už ide o skladanie, výkyv, zdvíhanie alebo vyklápanie – výklopy v hornej skrinke sú praktické a zaisťujú úplnú voľnosť pohybu. Popredný výrobca kovaní Blum prostredníctvom kompaktných verzií AVENTOS HF top, HS top, HL top a existujúceho AVENTOS HK top ponúka možnosť pútavým spôsobom využívať výklopy.

Blum AventosTop

AVENTOS HF top umožňuje umiestnenie nadstavbovej skrinky na pracovnú dosku, aby sa do nej mohli ukladať elektrické spotrebiče, napr. kávovar. Foto: archív Blum

Výklopy AVENTOS v hornej skrinke sú ergonomicky výhodné a poskytujú úplnú voľnosť pohybu a najlepší možný prístup. Či už ide o kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu alebo šatník, rôzne typy výklopov od spoločnosti Blum ponúkajú adekvátne riešenie takmer pre každú montážnu situáciu a podľa želania zákazníka.

Najnovšia generácia, rad AVENTOS top, presvedčí okrem kompaktnej konštrukcie aj mnohými výhodami: pevným miestom upevnenia zdvíhacieho mechanizmu a upevnenia čela nezávisle od výšky korpusu, adaptívnym nastavením BLUMOTION alebo nastavovaním zdvíhacieho mechanizmu spredu, dokonca aj s nasadenou krytkou. To všetko uľahčuje spracovanie a montáž AVENTOS HF top, HS top a HL top, ako aj výklopu AVENTOS HK top, ktorý už je na trhu k dispozícii. V prípade AVENTOS HS top už nie je potrebná žiadna priečna stabilizácia a AVENTOS HF top je možné používať až do výšky korpusu 1200 mm, čím sa rozširujú možnosti aplikácií. AVENTOS HF top a AVENTOS HK top presvedčia integrovaným obmedzovačom uhla otvorenia.

Blum AventosTop

V prípade AVENTOS HS top sa čelo vyklápa nad korpus. Vytvára tak možnosti na návrhy nábytku s rampami alebo okrasnými vencovými lištami. Foto: archív Blum

Mnoho funkcií, zjednodušená montáž

Podľa potreby sú k dispozícii dva druhy montáže zdvíhacieho mechanizmu: s dorazom alebo s predmontovanými systémovými skrutkami – vhodné pre akýkoľvek výrobný proces. Okrem toho je možné pre AVENTOS HF top, HS top a HL top používať tie isté krytky a vďaka tomu dosahovať jednotný vzhľad s AVENTOS HK top. Redukovaný dizajn decentne dopĺňa nábytok a získal už množstvo ocenení.

Nové výklopy sú k dispozícii od februára 2024. Informujte sa u svojho dodávateľa nábytkového kovania.

Kontakty:

Blum-Logo

Julius Blum GmbH
Zastúpenie pre Slovensko
Tuhovská 29
831 06 Bratislava
tel.: 0905 997 977
e-mail: info.sk@blum.com
www.blum.com

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina