technológie

Materiálové a technologické novinky

Novinky
Otevírací systém pro sklopné dveře Italiana Ferramenta Kiaro Easy. Foto: archiv Hranipex
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Materiálové a technologické novinky z nabídky firem Hranipex k.s. a OKENTĚS, a.s.

Hranipex představuje chytré pístové systémy Italiana Ferramenta

Italiana Ferramenta Kiaro Easy
Představujeme vám řešení pro sklopná dvířka od společnosti Italiana Ferramenta – Kiaro Easy. Tento elegantní otevírací systém pro sklopné dveře vyniká minimalistickými tvary a výjimečně hladkým pohybem. Je navržen pro snadnou instalaci na boční panely a funguje prostřednictvím tenkého, ale extrémně pevného lanka. Kompaktní systém je ideální pro menší dveře, umožní vám instalaci do skříněk s výškou od 130 mm a hloubku od 160 mm. Spodní výklopný mechanismus umožnuje instalaci dvířek o váze od 0,5 kg do 11,5 kg. Kiaro Easy je k dispozici ve dvou moderních barvách – světle šedé a antracitové které umožní nenápadnou instalaci do jakéhokoliv moderního nábytku. Jeho symetrický design umožňuje instalaci na obou bočnicích skříňky. Nastavení síly otevírání lze snadno upravit, úhel otevření 90° lze upravit v rozsahu -13° až +7°.

Kiaro Easy je navržen pro použití se závěsy Italiana Ferramenta Kimano, které také najdete v nabídce Hranipex. Jde o minimalistické závěsy pro horní i spodní výklop skvěle doplňují funkčnost systému Kiaro Easy. Nabídku doplňuje sada pro LED osvětlení, umožňující jednoduché osazení skříňky designovým osvětlením.

Italiana Ferramenta K12 – plynokapalinové písty pro dolní i horní výklop
Elegantní, minimalistické plynokapalinové písty Italiana Ferramenta K12 jsou dalším designovým řešením pro výklopné skříňky. Dle druhu otevírání lze vybírat z nabídky spodních nebo horních pístů, pokud je skříňka v úrovni očí nebo nad ní, doporučujeme použít píst IF K12 pro horní výklop, pokud je skříňka pod úrovní očí, použijte píst IF K12 pro spodní výklop. Podle hmotnosti dvířek jsou v nabídce písty s otevírací silou 50 N – 100 N. Minimální výška skříňky pro instalaci pístů K12 je 350 mm, můžete je tedy naistalovat do většiny skříněk. Řešení podle vkusu uživatele umožňuje také výběr typu otevírání, lze zvolit variantu pístu pro push to open systém nebo dvířka s úchytkami.

Italiana Ferramenta Kraby – kapalinové písty pro dolní i horní výklop
Písty Kraby je možné použít pro široké rozmezí velikostí dvířek, jsou polohovatelné s možností nastavení otevíracího úhlu. Hmotnost dvířek určuje otevírací sílu, a proto v nabídce naleznete písty s otevírací silou 45 N – 90 N. Hlavní předností pístů Kraby je snadná a rychlá instalace. Písty je možné používat se závěsy Italiana Ferramenta Kimano, nebo standardními závěsy bez tlumení.

Veškeré pístové systémy Italiana Ferramenta a bližší informace naleznete na www.hranipex.cz.

Prodejce: Hranipex

Třídící koše RIEX – efektivní organizace domácnosti

RIEX odhalil svoji novou kolekci kuchyňských košů, košů na prádlo a doplňků na rok 2023. Kolekce RIEX košů se věnuje prodeji kvalitního vybavení domácnosti a v poslední době zaznamenala růst popularity díky svému důrazu na design a funkčnost.

Hlavními hvězdami nové kolekce jsou výsuvné sortery a koše na prádlo. Tyto inovace přinášejí maximální využití prostoru a nabízejí uživatelům špičkovou organizaci. Bez ohledu na velikost kuchyně nebo konkrétní potřeby uživatelů společnost RIEX nabízí širokou škálu řešení, která lze přizpůsobit individuálním potřebám.

RIEX přizpůsobil nabídku trendům v domácnosti: „Líbí se nám, že lidé stále více třídí odpad, a proto tomu přizpůsobujeme náš sortiment, kdy se soustředíme na pokrytí všech potřeb klientů“ komentuje Adam Pavlorek, Brand manager značky RIEX.

Kromě funkčnosti se značka RIEX také soustředí na estetiku. Nové produkty, jako jsou kuchyňské sortery a koše na prádlo, jsou nyní dostupné v elegantní antracitové barvě, která dokonale ladí s moderními interiéry. Společnost také nabízí různé doplňky a příslušenství, včetně víceúčelových kontejnerů a vkladů do zásuvek.

Celá kolekce je navržena a vyrobena v Itálii, což je zárukou vysoké kvality.

Pro ty, kteří pro své klienty hledají spolehlivé a estetické řešení kuchyní nebo prádelen, je nová kolekce RIEX jasnou volbou. Produkty jsou již dostupné na e-shopu www.hranipex.cz a u vybraných prodejců.

Prodejce: Hranipex

Vlhkoměr vzduchu ClimaPilot

Digitální vlhkoměr ClimaPilot (hygrometr) umožňuje testovat klima v místnosti měřením relativní vlhkosti vzduchu, okolní teploty a zobrazením vypočteného rosného bodu. Vysoce citlivá senzorová technologie na špičce senzoru zajišťuje krátké časy měření. Zobrazení minimální/maximální naměřené hodnoty pro snadné použití. Díky nízké spotřebě energie je přístroj vhodný i pro dlouhodobé měření.

Výhody vlhkoměru vzduchu Clima­Pilot:

  • Kompaktní a praktický nástroj pro testování klimatu v místnosti
  • Přesné měření okolní teploty, vlhkosti a rosného bodu
  • Praktické zobrazení nejnižší nebo nejvyšší naměřené hodnoty
  • Krátké časy měření díky vysokorychlostní senzorové technologii
  • Držák klip

Výrobce: Laserliner
Prodejce: OKENTĚS, a.s.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina