materiály

ABS hrany v teplých odstínech červené

Materialy_Ostermann
Ve výrobě nábytku jsou právě v kurzu teplé odstíny červené. Ostermann má už teď vhodné hrany. Foto: archiv Ostermann
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Kdo bude chtít v příštím roce kombinovat materiály a povrchy v duchu nejžhavějších trendů a využívat přitom barevných akcentů, neměly by jeho pozornosti uniknout matné a teplé odstíny červené barvy. Žádané jsou hrany, jejichž barva přechází do rezavě hnědé, barvy terracotta nebo bordó…

Na aktuálních dodavatelských veletrzích a veletrzích nábytku stojí v popředí zájmu dřevodekory a dekory kamene v kombinaci s matnými jednobarevnými dekory. Kromě velkého množství odstínů šedé barvy zaujaly u jednobarevných dekorů zejména odstíny zelené a také teplé žluté a červené. Pro všechny, kteří se rozhodli pro červenou coby základní barvu, mají odborníci Ostermann i tentokrát praktická doporučení vhodných hran. Všechny hrany jsou skladem a jsou odesílány v nejmenších množstvích od 1 metru. Další informace k uvedeným výrobkům najdou řemeslníci též po zadání výrazu „#Highlights12“ do vyhledávacího řádku na webové stránce Ostermann www.ostermann.eu.

Rez nebo paprika?
Má barva připomínat spíš papriku, terracottu nebo rez? Pak Ostermann doporučuje ABS hrany „Bison“, „Oxidově červená“ nebo „Ceramic Red“. Barevné odstíny sahají od světle rezavé přes zemitou terracottu až po teplou měděnou hnědou a evokují intenzivní barvy sušené a mleté papriky. Vzhledem k podílu oranžovo-žluté barvy lze hrany velice dobře kombinovat se světlými dřevodekory nebo povrchy v imitaci rzi, ale i s betonem anebo černými kovovými prvky.

Bordó je stále v kurzu
Menší podíl žluté a vyšší podíl namodralé barvy najdeme u hran Ostermann „Rosso Askja“, „Wine Red“ a „Rosso Jaipur“. U obou variant Rosso ostatně firma Ostermann vytvořila vzory ladící se stejnojmennými extrémně matnými povrchy Arpa Industriale. Ty lze skvěle kombinovat s tmavými dřevodekory, ale i s tmavými dekory mramoru nebo jinými tmavými dekory kamene. Skvěle se hodí také k nové trendové „zlaté“ barvě.

Hrana nebo kompletní servis?
Podniky, které si chtějí své nábytkové desky ohraňovat samy, najdou u firmy Ostermann v Evropě největší okamžitě dostupný sortiment hran a mohou u ní profitovat z bohatého servisu. K němu patří rychlé dodání stejně jako i opatření hrany tavným lepidlem nebo funkční vrstvou pro zpracování s moderními bezespárovými technologiemi.

Kontakty:

ostermann-logo-rp-cz1

Ostermann Česko spol. s r. o.
Lomnického 1705 / 9
CZ-140 00 Praha 4 – Nusle
tel.: +420 255 717 371
e-mail: prodej.cz@ostermann.eu, prodej.sk@ostermann.eu
www.ostermann.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina