aktuality

PANAS EXPO 2022 – pozvánka na předváděcí akci

Panas_pozvanka Expo 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Vážení příznivci dřevařského oboru,

dovolujeme si Vás pozvat na vlastní předváděcí akci s názvem PANAS EXPO 2022, která se tradičně uskuteční ve výstavních prostorách firmy PANAS, spol. s r.o. v Praze.

Pro letošní ročník jsme pro Vás připravili stroje a technologie SCM zaměřené na zakázkovou výrobu nábytku včetně praktických ukázek obrábění.

Na nestingovém CNC centru Morbidelli N100 uvidíte moderní vysoce efektivní způsob výroby nábytku s minimálními nároky na obsluhu stroje. Budete si moci prohlédnout ucelenou řadu vrtacích centerMorbidelli CX100, CX210 a Startech CN PLUS. Představena bude nová generace formátovacích pilSI 3 L´invincibile – a tabletová aplikace ThunderCUT určená pro optimalizaci nářezových schémat včetně 3D průvodce řezání a bezdrátového tisku etiket. Olepovačky hranOlimpic K360 HP, Stefani MD – budou lepit hrany pomocí PUR lepidla.

Technologie – hlavní prezentované stroje:

Na jednom místě bude možné si prohlédnout moderní technologie v praxi a seznámit se s aktuálními možnostmi řešení dřevařské výroby.

Uspořádání výstavy v našich výstavních prostorách zaručuje návštěvníkům dostatek klidu a časového prostoru pro získání maxima informací.

Termín: 22. – 24. 6. 2022, vždy v 8:0017:00 hod
Místo: Showroom PANAS PRAHA, PANAS, spol. s r.o., Jordánská 978, 198 00 Praha 14 – Kyje

Více informací na expo.panas.cz.
Těšíme se na setkání s Vámi v showroomu PANAS Praha!

Rezervujte si prosím čas Vaší návštěvy. Pro konkrétní termín schůzky se prosím registrujte on-line na www.panas.cz/registrace.

PANAS, spol. s r.o.
Jordánská 978
Praha 14 – Kyje 198 00
tel.: 777 743 924
e-mail: panas@panas.cz
expo.panas.cz
www.panas.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina