aktuality

Seminář WOOD Camp: Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb

Ilustrační obrázek
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Senzory instalované přímo v konstrukci nám mohou poskytnout informaci o podmínkách panujících přímo v konstrukci stavby a tak včas detekovat situace nebezpečné pro dřevo a další přírodní materiály a varovat majitele stavby. Tomuto tématu se bude věnovat další seminář z projektu WOOD Camp.

Prezentace představí novinky v oblasti systémů pro monitoring vlhkosti a zkušenosti s jejich nasazováním – ukázky z praxe, reálné úniky a možnosti detekce, ukázka sanace domu po dlouhodobém úniku vlhkosti a znázornění průběhu vysoušení z reálných dat vlhkosti konstrukčního materiálu.

Seminář Hlídání vlhkosti v dřevostavbách a sanace staveb se uskuteční 10. 5. 2022 od 15:00 a je možné se zdarma online připojit. Přednášet bude Tomáš Pelikán a Jan Včelák.

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE

Záznam z předchozího webináře, který se věnoval rekonstrukci obvodového pláště na střední škole, můžete zhlédnout na našem YouTube kanále, kde jsou k dispozici i záznamy ze všech předchozích proběhlých webinářů.

Architekti a stavební inženýři mají navíc možnost účastí na seminářích získat body do celoživotního vzdělávání u organizací ČKA a ČKAIT. Více informací ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina