reportáže

Zpracování dřevěných konstrukčních materiálů na CNC obráběcím centru

Profil_DC-CZ
Multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i v nově postavené hale v prodejním areálu v Medlešicích u Chrudimi. Foto: archiv Dřevocentrum CZ
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

Obchodní společnost Dřevocentrum CZ, a.s., doplnila na jaře loňského roku multifunkční dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i do nově postavené haly v prodejním areálu v Medlešicích u Chrudimi.

Tato moderní výrobní technologie zaručuje dodání dřevěných konstrukcí téměř v milimetrové přesnosti ve formě stavebnice. Podklady pro výrobu jsou připraveny v konstrukčním programu SEMA. Zde je zpracován projekt včetně 3D náhledu. V této podobě výrobního projektu před samotným vyřezáním konstrukce lze ještě na přání zákazníka provádět veškeré změny a úpravy. Po odsouhlasení je konečný projekt přenesen přímo do obráběcího centra, a to díky přímému propojení PC se strojem CNC.

Vysoká preciznost a kvalita plně automatického obráběcího centra od firmy Hundegger zvyšuje ekonomickou efektivnost a konkurenceschopnost každého dřevařského provozu, od malých až po velké. Systém K2i nabízí racionální a výkonné řešení pro opracování masivního dřeva se zachováním nejvyšší ekonomičnosti. K2i je vyvinuta pro všechny oblasti a opracování, od zimních zahrad a pergol s malými průřezy 20 x 50 mm až po lepené vazníky a masivní prvky s rozměry 1 250 x 300 mm do maximální délky 13 m.

Takto dodaná sestava připravených konstrukčních prvků výrazně urychluje samotnou montáž na stavbě a zaručuje vysokou přesnost sestavení konstrukce. Výroba v Medlešicích u Chrudimi disponuje možností dodávat zakázky z čerstvého řeziva i z KVH a BSH hranolů z produkce společnosti MATRIX a.s.

Dřevocentrum CZ a.s. nabízí dodávky krovů a dřevěných konstrukcí prostřednictvím svých 15 prodejních poboček i ve spolupráci se stavebními firmami.

Poptávky pro nezávaznou nabídku zasílejte na cnc@drevocentrum-as.cz.

Kontakty:

Dřevocentrum CZ, a.s.
Jaromírova 80/51
128 00 Praha 2
tel.: 777 355 805
e-mail: cnc@drevocentrum-as.cz
eshop.drevocentrum-as.cz
drevocentrum-as.cz

Související články:

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
Značky
sk_SKSlovenčina