aktuality

Zapojte se do jubilejního 10. ročníku soutěže EQUA BANK RODINNÁ FIRMA ROKU

Ilustrační foto
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Chcete zviditelnit svou rodinnou firmu? Chcete se podělit o Váš úspěch? Soutěž Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace.

Soutěž je rozdělena do 2 kategorií – kategorie Malé firmy a kategorie Střední firmy. Zároveň se uděluje speciální Cena veřejnosti. Vyhlášení výsledků proběhne 25. listopadu 2021 na Dni podnikatelů ČR v hotelu Ambassador (pokud nebude z důvodu epidemiologické situace rozhodnuto jinak).

Jak se zapojit?

Vlastníte firmu, která splňuje podmínky soutěže? Zaslouží si podle Vás ocenění rodinná firma z vašeho okolí? Neváhejte a přihlaste ji do naší soutěže! Firmu můžete nominovat  do 10. září 2021.

Hlasování veřejnosti

Hlasovat v soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2021 a vybírat vítěze kategorie Cena veřejnosti budete moci v období od 21. září do 11. října 2021.

Pravidla soutěže

Do soutěže Equa bank Rodinná firma roku se může zapojit každá společnost, která splňuje základní podmínky. Více informací naleznete zde: www.rodinnafirmaroku.cz/pravidla-souteze

Kdo bude vybírat vítězné firmy?

Ocenění Equa bank Rodinná firma roku je udělováno odbornou porotou složenou ze zástupců AMSP ČR a partnerů soutěže. Odborná porota hodnotí ekonomická i neekonomická kritéria, jako například růst obratu v posledních deseti letech, příspěvek k zaměstnanosti v regionu (počet zaměstnanců), počet generací vlastníka zapojených do podnikání, politika sociální odpovědnosti, apod.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina