aktuality

Zapojte se do jubilejního 10. ročníku soutěže EQUA BANK RODINNÁ FIRMA ROKU

Ilustrační foto
OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Chcete zviditelnit svou rodinnou firmu? Chcete se podělit o Váš úspěch? Soutěž Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace.

Soutěž je rozdělena do 2 kategorií – kategorie Malé firmy a kategorie Střední firmy. Zároveň se uděluje speciální Cena veřejnosti. Vyhlášení výsledků proběhne 25. listopadu 2021 na Dni podnikatelů ČR v hotelu Ambassador (pokud nebude z důvodu epidemiologické situace rozhodnuto jinak).

Jak se zapojit?

Vlastníte firmu, která splňuje podmínky soutěže? Zaslouží si podle Vás ocenění rodinná firma z vašeho okolí? Neváhejte a přihlaste ji do naší soutěže! Firmu můžete nominovat  do 10. září 2021.

Hlasování veřejnosti

Hlasovat v soutěži Equa bank Rodinná firma roku 2021 a vybírat vítěze kategorie Cena veřejnosti budete moci v období od 21. září do 11. října 2021.

Pravidla soutěže

Do soutěže Equa bank Rodinná firma roku se může zapojit každá společnost, která splňuje základní podmínky. Více informací naleznete zde: www.rodinnafirmaroku.cz/pravidla-souteze

Kdo bude vybírat vítězné firmy?

Ocenění Equa bank Rodinná firma roku je udělováno odbornou porotou složenou ze zástupců AMSP ČR a partnerů soutěže. Odborná porota hodnotí ekonomická i neekonomická kritéria, jako například růst obratu v posledních deseti letech, příspěvek k zaměstnanosti v regionu (počet zaměstnanců), počet generací vlastníka zapojených do podnikání, politika sociální odpovědnosti, apod.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina