aktuality

Startuje další ročník ocenění NÁBYTEK ROKU 2021

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Asociace českých nábytkářů již po třinácté vyhlásila celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2021, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy zaměřené na výrobu nábytku, které podle platné legislativy sídlí v ČR (bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích).

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2021 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Kostelecká 879/59, 196 00 Praha 9. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je až do 31. ledna 2021, přičemž k tomuto datu musí být vyrobený nábytek k dispozici.

Výsledky ocenění budou zveřejněny 25. 3. 2021 v zahajovací den mezinárodního veletrhu For Interior 2021 – jaro na samostatné tiskové konferenci AČN.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com nebo www.nabytek-roku.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina