aktuality

IKEA získala sedm ocenění Red Dot za produktový design

JAF Holz - nabytkovedilce.cz
JAF Holz - nabytkovedilce.cz
JAF Holz - nabytkovedilce.cz

IKEA obdržela sedm ocenění Red Dot Award 2019 za reprosoustavu SYMFONISK WiFi, venkovní pohovku BRUSEN, stůl OMTÄNKSAM, pracovní lampu SVALLET, digestoř FOKUSERA, troubu FINSMAKARE a mikrovlnnou troubu FINSMAKARE.

„Jsme šťastní a hrdí, že IKEA získala tyto ceny. Nejenže upozorňují na perfektní výrobky IKEA, ale také nám říkají, že naše filozofie designu, pracující s tzv. demokratickým designem, umožňuje dobrý design pro mnoho lidí. Bez ohledu na to, zda se jedná o návrh lampy, pohovky, kuchyňských spotřebičů, stolu nebo reproduktoru, můžeme dosáhnout vynikající kvality designu a výsledků při zohlednění formy, funkce, kvality, udržitelnosti a cenové dostupnosti,“ říká Evamaria Rönnegård, design manager v IKEA Švédsko.

V letošním roce bylo přihlášeno více než 5500 výrobků, které byly posuzovány individuálně nezávislou mezinárodní odbornou porotou. Cena Red Dot Award je jednou z největších světových produktových soutěží. Všechny oceněné výrobky IKEA budou představeny v muzeu Red Dot Design Museum, největším muzeu moderního designu a slavnostní předávání cen se bude konat v červenci 2019 v Essenu.

Zdroj: IKEA

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina