aktuality

Čestná vstupenka na veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dřevařský magazín nabízí svým čtenářům čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD, které se uskuteční v termínu 7. – 9. 2. 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Akce se v letňanském areálu rozroste v rámci větší výstavní haly 2 na 4000 m2 hrubé výstavní plochy. Poroste co do počtu vystavovatelů a dojde i k markantnímu rozšíření nomenklatury, a to převážně v oboru dřevěných staveb a vytápění.

Poradenská centra plná odborníků připravených poradit, stánek Státního fondu životního prostředí ČR s přehledem dotací, přednášky na aktuální témata, Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, vyhlášení soutěže Pasivní dům 2018, unikátní možnost pro děti vyzkoušet si řemeslné dovednosti na jednom místě v sobotu v rámci akce Řemeslo dětem – to vše a ještě mnoho dalšího čeká na návštěvníky veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD.

Kromě desítek expozic nabídnou veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD návštěvníkům zajímavý doprovodný program, který jim pomůže zodpovědět řadu otázek týkajících se úsporných staveb. Ve výstavních halách budou k vidění technologie a materiály vhodné pro stavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Příjemným bonusem pro ty, kteří na veletrh dorazí, je možnost osobní konzultace s fundovanými specialisty.

V rámci veletrhu FOR WOOD budou v CENTRU DŘEVOSTAVEB společnosti DEKWOOD s.r.o. v Hale 2D po celou dobu konání veletrhu probíhat odborné přednášky na aktuální témata týkající se dřevostaveb. Lidé se mohou dozvědět více o architektuře, projektové dokumentaci, energetické náročnosti a technologii roubenek v Česku, o masivních dřevěných panelech DEKPANEL, které jsou určené nejen pro rodinné domy, ale i veřejné stavby, nebo o velmi přesném opracování dřeva pomocí CNC technologie.

Souběžně probíhajícími akcemi budou veletrhy pořádané společností Střechy Praha, s.r.o. a chybět nebude ani postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma, vyplňte online formulář na níže uvedeném odkazu a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT. Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou. Tento e-mail si vytiskněte a přejděte s ním rovnou ke vstupu – nemusíte k pokladnám!

Čestná vstupenka

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina