technológie

Nové formátovací pily ROJEK z Kostelce

Aparatea 728x90anim
Aparatea350x90-anim
Aparatea 728x90anim
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce

V závodě firmy ROJEK, na základě požadavku trhu, vznikly dvě nové průmyslové formátovací pily.

ROJEK PF 400 S – CNC CONTROL 3 AXIS s programovatelným elektromotorickým vysouváním a naklápěním pilového kotouče a programovatelným elektro­motorickým posuvem a odměřováním podélného pravítka. Pila je řízena systémem horního ovládání přes dotykový LCD panel od německého dodavatele KEB (techn. parametry viz. ZDE). Pro vysokou přesnost a kvalitu řezu je na pile použit nový posuvný stůl CV 400T na ocelových kalených tyčích šíře 400mm.

Druhou novou průmyslovou formátovací pilou je ROJEK PF 350 CONTROL 2 AXIS, která má programově ovládané osy zvedání a naklápění pilového kotouče (tech. parametry viz. ZDE).

Tyto pily a všechny ostatní profesionální dřevoobráběcí stroje ROJEK řad EURO 9 a INDUSTRY 9 jsou vyráběny ve výrobním závodě ROJEK v Kostelci nad Orlicí. V tomto závodě na stejné lince jsou také vyráběny formátovací pily ALTENDORF START 45 pro německého odběratele ALTENDORF. Díky kvalitní české výrobě, historii firmy ROJEK, dostupnosti náhradních dílů a zkušenosti stabilního servisního týmu, má zákazník jistotu, že mu vynaložená investice bude sloužit bez problémů dle jeho představ. Proto je také možné nahlédnout přímo do výrobního procesu strojů ROJEK. Novinky a další zástupce strojů ROJEK bude možné si prohlédnout na výstavě PRAGOLIGNA na expozici společnosti ROJEK ve dnech 11.–13. října 2018.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina