aktuality

WOOD-TEC představuje program bloků přednášek zaměřených na automatizaci a outsourcing

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Inzerce
Poslední říjnový den bude zahájen na brněnském výstavišti 15. mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC (31. 10. – 3. 11. 2017). Na veletrhu se budou prezentovat stroje pro zpracování dřeva a výrobu nábytku a komponenty.

Veletrh zabírá plné dvě haly (V, A2), celkem se představí přes 230 značek strojů, zařízení a komponentů. Důležitou součástí veletrhu je také doprovodný program, který se odehraje ve WOOD-TEC Aréně v pavilonu A2. Probíhá po celé čtyři dny, pro zpracovatele dřeva a výrobce nábytku bude nejzajímavější 1. listopad – technologický den a 2. listopad – nábytkářský den.

Ve středu 1. 11. v 11 hodin začíná blok přednášek a prezentací Řešení pro automatizaci, robotizaci a digitalizaci výroby. Po úvodní přednášce Karla Krontoráda z Mendelovy univerzity v Brně „Průmysl 4.0, cílová cesta firem“ se slova ujmou zástupci firem TOS Svitavy, FELDER a TEKMA, další přednášející jsou v jednání. Postupně budou představena konkrétní řešení pro zvýšení produktivity a kapacity dřevařské a nábytkářské výroby i při nedostatku pracovních sil.

Ve čtvrtek 2. 11. od 13 hodin se ve WOOD-TEC Aréně podíváme na zvýšení efektivity cestou outsourcingu. Blok uvede Karel Krontorád z brněnské Mendelovy univerzity tentokrát s Lucií Haraslínovou, předsedkyní Klastru českých nábytkářů s přenáškou Jak zefektivnit výrobu malých a středních firem. Služby, které je možné outsourcovat, představí TON, a.s, PROFIL-NÁBYTEK, Bršlík s.r.o., Color LakDesign s.r.o., případně další firmy. Tento den bude také k dispozici bezplatné poradenské centrum Klastru českých nábytkářů.

Letos poprvé bude jeho součástí také exponátová soutěž WOOD-TEC Award. Zájem vystavovatelů o soutěž je velký – je přihlášeno 34 exponátů a velmi dobře jsou obsazeny obě kategorie: Stroje, zařízení, nástroje a příslušenství i Komponenty. Přehled všech přihlášených exponátů najdete na webu veletrhu.

Zájem vystavovatelů o WOOD-TEC Award svědčí o tom, že letošní ročník WOOD-TECu nabídne množství novinek, pokročilých technologií a zajímavých řešení. Všechny přihlášené exponáty zájemci samozřejmě uvidí na jednotlivých expozicích vystavovatelů, ti je také představí návštěvníkům v expozici v pavilonu A2. Vyhlášení soutěže se odehraje hned v zahajovací den veletrhu – 31. října v 16 hodin ve WOOD-TEC Aréně.

Od úterka do čtvrtka je výstaviště otevřeno od 9 do 17 hodin, v pátek do 16 hodin. Základní vstupné (pouze na etickets.bvv.cz) je 140 Kč, na místě 180 Kč. Zvýhodněné podmínky mají organizované školní skupiny.

Více informací na www.wood-tec.cz.

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina