aktuality

LIGNA konference představí aktuální témata k Průmyslu 4.0

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

LIGNA konferenceSpolečnost Deutsche Messe a Asociace německých výrobců dřevoobráběcích strojů při VDMA pořádají ve dnech 3. a 4. 5. 2016 v německém Hannoveru mezinárodní konferenci LIGNA Conference. Tématem je „Integrovaná výroba v dřevozpracujícím průmyslu dřevozpracující komunita na své cestě k průmyslu 4.0“.

Konference se bude zabývat nejen rostoucím významem nových firemních procesů a obecné důležitosti digitální revoluce pro vývoj, výrobu a distribuci, ale také nabídne příklady toho, jak firmy v Německu přijaly iniciativu Průmysl 4.0 a úspěšně restrukturalizovaly své výrobní procesy.

Hlavní obsah konference bude prezentován formou klíčových přednášek, praktických příkladů a panelové diskuse s odkazem na nábytkářský průmysl, velkoobchod, automobilový průmysl, informační systémy/IT, automatizační techniku, strojírenství a vědu/technologie. Praktické prezentace se budou konat souběžně s konferencí, zatímco odborníci v různých oblastech budou nabízet své odborné znalosti.

Pořadatelé očekávají, že konference přiláká i mnoho účastníků ze zemí mimo Německo, takže přednášky budou simultánně tlumočeny z němčiny do angličtiny.

Kompletní program konference i formulář pro on-line registraci jsou dostupné ZDE.

Foto: Deutsche Messe

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina