aktuality

Začínají jarní veletrhy o bydlení

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

FF 2015Ve čtvrtek 17. 3. 2016 úderem desáté hodiny začíná na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech soubor jarních veletrhů zaměřených na bydlení, vybavení kanceláří, design a zahrady FOR FURNITURE, FOR HABITAT, FOR GARDEN a BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, doplněný projektem na podporu novinek DESIGN SHAKER, propagujícím současný design.

Na výstavišti se až do neděle 20. 3. 2016 bude prezentovat téměř 600 vystavovatelů, kteří na ploše 30 000 m2 představí nejnovější trendy pro rok 2016.

Bezprostředně po otevření bran výstaviště (17. 3. 2016 v 10:15) proběhne ve vstupní hale (sál č. 2) tradiční tisková konference Asociace českých nábytkářů s vyhlášením výsledků ocenění NÁBYTEK ROKU 2016. Na programu konference bude také představení nejnovějších statistických údajů týkajících se výroby, importu, exportu a trhu s nábytkem v České republice.

FF MBMPro všechny výrobce nábytku a interiérového vybavení, kteří hledají nové odběratele či dodavatele nebo uvažují o rozšíření svých aktivit do zahraničí, připravila společnost ABF ve spolupráci s Klastrem českých nábytkářů obchodní jednání Matchmaking Business Meatings. Naplánovaná jednání budou probíhat v pátek 18. 3. 2016 v konferenčním sále č. 1 mezi 11. a 14. hodinou. Poradenství bude poskytovat např. Czech Trade, Ekonomické oddělení Rakouského velvyslanectví Advantaga Austria, Ekonomické oddělení Polského velvyslanectví, Italsko-česká smíšená obchodní a průmyslová komora a další. Zájemci o tyto obchodní dvojstranné schůzky se mohou zaregistrovat přímo v profilu vybraného účastníka na http://forfurniture.cz/program/matchmaking

Foto: Ilustrační foto z loňského ročníku veletrhu For Furniture (Foto: Ing. František Novák)

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina