archív aktualít rok 2015

Umíte řezat jako pan starosta?

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

MSS Letovice mV Masarykově střední škole Letovice se 13. října konal jubilejní 10. ročník soutěžního projektu Dřevo – materiál budoucnosti. Cílem bylo upozornit žáky základních škol na výjimečnost, užitečnost a krásu dřeva jako přírodního materiálu a obnovitelné suroviny, podpořit jejich ekologické cítění a vzbudit jejich zájem o řemeslo jako takové.

Letos se soutěžního klání zúčastnilo 110 žáků z 9 základních škol. Svou přítomností nás potěšil starosta města Letovice pan Vladimír Stejskal, který neváhal, postavil se k „ponku“ a soutěžil také. Uřízl si z hranolku hezký kousek a získal plný počet bodů. I letošní ročník se vydařil na jedničku, děti se pobavily a v rámci plnění úkolů získaly nové zkušenosti a poznatky.

A co vy? Chcete si to také zkusit? Třeba je práce se dřevem tím pravým pro vás. Jedinečná příležitost pro všechny zájemce i veřejnost bude v sobotu 21. listopadu od 9 do13 hodin, kdy připravujeme den otevřených dveří s aktivitami, které mohou odkrýt vaše skryté vlohy. Otevřeny budou všechny dílny i učebny školy. Srdečně vás zvou všichni zaměstnanci a studenti MSŠ Letovice.

Ing. Mária Bašná

Foto: Ing. Marek Chládek

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina