archív aktualít rok 2015

Umíte řezat jako pan starosta?

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

MSS Letovice mV Masarykově střední škole Letovice se 13. října konal jubilejní 10. ročník soutěžního projektu Dřevo – materiál budoucnosti. Cílem bylo upozornit žáky základních škol na výjimečnost, užitečnost a krásu dřeva jako přírodního materiálu a obnovitelné suroviny, podpořit jejich ekologické cítění a vzbudit jejich zájem o řemeslo jako takové.

Letos se soutěžního klání zúčastnilo 110 žáků z 9 základních škol. Svou přítomností nás potěšil starosta města Letovice pan Vladimír Stejskal, který neváhal, postavil se k „ponku“ a soutěžil také. Uřízl si z hranolku hezký kousek a získal plný počet bodů. I letošní ročník se vydařil na jedničku, děti se pobavily a v rámci plnění úkolů získaly nové zkušenosti a poznatky.

A co vy? Chcete si to také zkusit? Třeba je práce se dřevem tím pravým pro vás. Jedinečná příležitost pro všechny zájemce i veřejnost bude v sobotu 21. listopadu od 9 do13 hodin, kdy připravujeme den otevřených dveří s aktivitami, které mohou odkrýt vaše skryté vlohy. Otevřeny budou všechny dílny i učebny školy. Srdečně vás zvou všichni zaměstnanci a studenti MSŠ Letovice.

Ing. Mária Bašná

Foto: Ing. Marek Chládek

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina