archív aktualít rok 2015

PRAGOLIGNA 2016 – Přípravy veletrhu začaly

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pragoligna2014 1mInzerce

Čtrnáctý ročník mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl PRAGOLIGNA se sice uskuteční v Průmyslovém paláci Výstaviště v Praze v Holešovicích až v říjnu příštího roku, avšak již v těchto dnech INCHEBA EXPO Praha zahájila jeho intenzívní přípravu.

Po nesporném úspěchu, s nímž se Pragoligna setkala v loňském roce, je organizátorům jasné, že vysoko nastavenou laťku nelze v žádném případě snižovat. Účast naprosté většiny větších i menších firem, které v tomto oboru působí na českém trhu, a také velký zájem odborných návštěvníků, to byla jednoznačně pozitiva, na něž je nutné navázat. Ukázalo se, že tradiční odborný veletrh pořádaný zkušeným organizátorem ve dvouletém cyklu v hlavním městě, je optimálním řešením. Každopádně se i v roce příštím počítá se zařazením nových sekcí veletrhu – Ochrana dřeva a Topíme dřevem, které by se měly významně rozrůst a najít svoje adekvátní vyjádření i v doprovodných programech.

A protože si INCHEBA EXPO Praha doslova zakládá na dobrých vztazích s vystavovateli a na respektování jejich zájmů a potřeb, obrátíme se již během září na všechny vystavovatele z minulých let s malou anketou. Chceme získat doporučení a náměty pro organizaci veletrhu, pro případné rozšíření nomenklatury, pro zaměření odborného doprovodného programu – prostě vše, co udělá ze 14. ročníku veletrhu PRAGOLIGNA významný svátek celého oboru.

Gabriela Krovozová
manažerka veletrhu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina