archív aktualít rok 2015

PRAGOLIGNA 2016 – Přípravy veletrhu začaly

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pragoligna2014 1mInzerce

Čtrnáctý ročník mezinárodního veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl PRAGOLIGNA se sice uskuteční v Průmyslovém paláci Výstaviště v Praze v Holešovicích až v říjnu příštího roku, avšak již v těchto dnech INCHEBA EXPO Praha zahájila jeho intenzívní přípravu.

Po nesporném úspěchu, s nímž se Pragoligna setkala v loňském roce, je organizátorům jasné, že vysoko nastavenou laťku nelze v žádném případě snižovat. Účast naprosté většiny větších i menších firem, které v tomto oboru působí na českém trhu, a také velký zájem odborných návštěvníků, to byla jednoznačně pozitiva, na něž je nutné navázat. Ukázalo se, že tradiční odborný veletrh pořádaný zkušeným organizátorem ve dvouletém cyklu v hlavním městě, je optimálním řešením. Každopádně se i v roce příštím počítá se zařazením nových sekcí veletrhu – Ochrana dřeva a Topíme dřevem, které by se měly významně rozrůst a najít svoje adekvátní vyjádření i v doprovodných programech.

A protože si INCHEBA EXPO Praha doslova zakládá na dobrých vztazích s vystavovateli a na respektování jejich zájmů a potřeb, obrátíme se již během září na všechny vystavovatele z minulých let s malou anketou. Chceme získat doporučení a náměty pro organizaci veletrhu, pro případné rozšíření nomenklatury, pro zaměření odborného doprovodného programu – prostě vše, co udělá ze 14. ročníku veletrhu PRAGOLIGNA významný svátek celého oboru.

Gabriela Krovozová
manažerka veletrhu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina